Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Wydanie 3

Wydanie 3

0
Dodane: 8 lat temu

Nie wiem, gdzie podział się ostatni miesiąc, ale przeleciał mi koło nosa, jak człowiek szukający ukojenia (na toalecie) po bardzo ostrej meksykańskiej kuchni. Walczymy jak lwy, aby być dla was jeszcze lepszym. Celem przyświecającym początkom iMag Weekly było dostarczanie coraz ciekawszych i lepszych treści z tygodnia na tydzień – liczę, że udało się to w tym pierwszym naszym miesiącu osiągnąć, chociaż ostateczny werdykt należy oczywiście do Was.

W trzecim wydaniu znajdziecie kilka nowych głosów – dołącza do nas Anna Gabryś, która fascynuje się nowymi technologiami w kulturze, oraz w redakcyjnej serii „Co mam w torbie?” wiecznie uśmiechnięta Maja Jaworowska. Wraca też Angelika Borucka z nietypowym połączeniem dwóch tematów (i prawdopodobnie dwóch swoich miłości) – gier i papierowych notatników. Norbert Cała ponownie podejmuje temat sportu – nadal nie mogę się do tej tematyki spod jego pióra przyzwyczaić – a Paweł Okopień prezentuje tematy idealnie nadające się na weekend. Na deser zostaje Wam potyczka słowna o iTunes między Michałem Zielińskim a mną. Wreszcie nie mogło się obejść bez wyjątkowego na światową skalę Jacka Łupiny a.k.a. Extrema Retro Apple, który chciałby się z Wami przywitać. Najbardziej fascynujący jednak dla mnie był wywiad z Elą Różalską, która sama udała się na koniec świata na pięć tygodni, celem zwiedzenia pewnej „maleńkiej” wyspy.

– Wojtek Pietrusiewicz

Jeśli macie uwagi lub jakikolwiek problem, prosimy o kontakt na weekly@imagazine.pl. Jednocześnie zapraszam do śledzenia iMag Weekly na FacebookuTwitterze.

Zdjęcie z okładki jest mojego autorstwa i powstało w miejscowości Palolem w stanie Goa w Indiach w 2013 roku.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .