iMagazine

Wydanie 8

Chyba nigdy nie napisałem tylu słów w tak krótkim czasie – doliczyłem się ponad dziesięciu tysięcy w ostatnich pięciu dniach… ale udało się dokończyć Weekly kolejną porcją artykułów, które sam przeczytałem z przyjemnością. Co prawda nie przebiliśmy liczby słów z największego pod tym względem wydania, ale przekroczyliśmy założony przez nas próg, odpowiadając na Wasze głosy i potrzeby.

iMag Weekly wydanie 8. rozpoczyna Jacek Łupina – wraca po ubiegłotygodniowej nieobecności – nie będę zdradzał szczegółów, ale warto było czekać. Tuż po nim są moje ostre słowa pod adresem George’a R.R. Martina i „Gry o tron”, która oglądana zaraz po „Wikingach”, pokazuje, jaka przepaść leży między tymi dwoma produkcjami. Angelika wraca z tematyką Battlefielda, opisując wszystkie części po kolei – przez nią mam ochotę wrócić do tych gier po wielu latach przerwy. Następny temat jest spod pióra Ani Gabryś i dotyczy iPada w muzyce – to dziedzina, w której zawsze zapominam o popularności tabletów Apple i jednocześnie żałuję, że nie było ich na świecie, gdy sam grałem na saksofonie. Krzysztof Stambuła wraca z kolejnym odcinkiem swojej serii o produktywności, po której zapraszam Was w musicalową podróż do krainy ABBY. Na deser (albo obiad) zostaje Wam Norbert Cała i jego artykuł na temat batonów zastępujących posiłki, Tomek Szykulski z kolejną porcją przepięknych zdjęć i Krzysiek Kołacz z trzecią częścią Weekly Chill. Angelika pokusiła się o nietypową recenzję niszowego filmu z Netflixa, a Krzysiek zwraca uwagę, że Xbox nie służy tylko do grania (od siebie dodam, że PS4 też nie). Na koniec jeszcze zapraszam do mojego workflow na temat geotagowania zdjęć za pomocą GPS data loggera i Lightrooma oraz do aktualnej listy przecen z App Store z ostatniego tygodnia.

Już wkrótce – za niecały tydzień – pojawi się lipcowy numer iMagazine, który Wam polecam do pobrania przed urlopami. Zdradzę, że będzie tam bardzo duża dawka WWDC.