Mastodon

Czerwona kurtyna

12
Dodane: 15 lat temu

 

makowy-swiat

W związku z olbrzymim zainteresowaniem „czerwoną kurtyną”, postanowiliśmy zadać kilka pytań autorom zapowiadanego wydarzenia.

Ci jednak nie są skorzy do przedwczesnego ujawniania szczegółów, uzyskaliśmy jedynie zapewnienie, że nie będzie to… kwiaciarnia. Oraz, że „Wydarzenie to na zawsze zmieni obraz makowego środowiska”.

Musimy przyznać, że organizatorom nie brakuje pewności siebie! Czekamy więc z niecierpliwością, luty już za kilka dni. Mamy nadzieję, że wbrew opiniom pojawiającym się w komentarzach, z wielkiej kurtyny nie spadnie mały deszcz. No i że będzie darmowy popcorn!

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 12

Prestańcie reklamować ten makowy swiat i nie robcie ludziom wody z mozgu (juz 2 raz po tym nieszczesnym newsletterze) tylko powiedzcie co to jest, bo doskonale to wiecie. Swoja droga fatalna nazwa dla nowego projektu.

@Pawel

Anonimowy, znaczy mniej wiecej tyle co uniemożliwiający identyfikacje, nie podpisany ;-) Z faktu posiadania adresu, nie wynika jeszcze żadna wiedza na temat jego posiadacza/posiadaczy. To może być każdy, nawet Ty, bo słychac było ostatnio w sieci, że zamierzasz sie na coś nowego ;-)

@fan

Jak bedziemy wiedzieć, to powiemy, od tego jesteśmy gazetą ;-)
LOL