iMagazine

Apple macza ręce w Flash

05/02/2009, 00:28 · · · 1

flash-iphoneWszyscy wiedzą, że w iPhone brak możliwości otwierania stron zawierających elementy Flash. To ogromy brak w urządzeniu reklamowanym jako idealny sprzęt do przeglądania stron WWW. Brak tej technologii to moim zdaniem największa wada systemu iPhone OS. Wada która przewyższa brak MMS i Kopiuj-Wklej razem wzięte.
Temat Flash wraca co jakiś czas, ostatnio w październiku zeszłego roku Apple potwierdziło oficjalnie, że posiada działającą technologię Flash dla iPhone’a i teraz piłka jest po stronie Apple. W tym momencie mamy kolejny zwrot akcji i Adobe słowami jednego ze swoich prezesów Shantanu Narayen w wywiadzie dla Bloomberga informuje, że firma pracuje nad Flash dla iPhone wspólnie z Apple.
Szykuje nam się Flash na zasadach Apple, najważniejsze jednak pytanie kiedy się szykuje. Osobiście uważam, że z powodu różnych przyczyn nie szybko.

1

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zbigniew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbigniew
Gość
Zbigniew

Witajcie. To jest całkiem osobliwe, ale te rzeczy firmy apple „zachowują” się tak jakby nie było żadnej innej technologii. Np w moim Macu po aktualizacjach nie otwierają się strony YouTube i eBay pewnie też wiele innych, które zawierają podobne formaty. Po co firma Apple oferuje aktualizacje, które zamiast coś poprawić, to szkodzą normalnemu użytkownikowi???