iMagazine

Apple macza ręce w Flash

05/02/2009, 00:28 · · · 1

flash-iphoneWszyscy wiedzą, że w iPhone brak możliwości otwierania stron zawierających elementy Flash. To ogromy brak w urządzeniu reklamowanym jako idealny sprzęt do przeglądania stron WWW. Brak tej technologii to moim zdaniem największa wada systemu iPhone OS. Wada która przewyższa brak MMS i Kopiuj-Wklej razem wzięte.
Temat Flash wraca co jakiś czas, ostatnio w październiku zeszłego roku Apple potwierdziło oficjalnie, że posiada działającą technologię Flash dla iPhone’a i teraz piłka jest po stronie Apple. W tym momencie mamy kolejny zwrot akcji i Adobe słowami jednego ze swoich prezesów Shantanu Narayen w wywiadzie dla Bloomberga informuje, że firma pracuje nad Flash dla iPhone wspólnie z Apple.
Szykuje nam się Flash na zasadach Apple, najważniejsze jednak pytanie kiedy się szykuje. Osobiście uważam, że z powodu różnych przyczyn nie szybko.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Zbigniew napisał(a):

Witajcie. To jest całkiem osobliwe, ale te rzeczy firmy apple „zachowują” się tak jakby nie było żadnej innej technologii. Np w moim Macu po aktualizacjach nie otwierają się strony YouTube i eBay pewnie też wiele innych, które zawierają podobne formaty. Po co firma Apple oferuje aktualizacje, które zamiast coś poprawić, to szkodzą normalnemu użytkownikowi???

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK