iMagazine

MS Office for Mac ze wsparciem telefonicznym Microsoftu

11/02/2009, 15:44 · · · 1

 

msoffice2008Firma iSource informuje, że pakiet MS Office for Mac, kupiony w oficjalnym kanale sprzedaży w Polsce, posiada od niedawna bezpłatne, 90-dniowe wsparcie telefoniczne realizowane przez polski oddział Microsoft.
Numer telefonu pomocy technicznej Microsoftu: 

0801 308801 lub 22 594 19 99.

Pomoc jest udzielana oczywiście w języku polskim.

 

.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

pemmax napisał(a):

To dziw mnie ogarnia i radość wielka. Pamiętam jak kontaktowałem się z PR Microsoftu w sprawie pakietu biurowego na Maka. Pan był strasznie zdziwiony moim pytaniem i zapewniał, że nie jest on jeszcze sprzedawany w Polsce (był dostępny już od kilku tygodni we wszystkich sklepach internetowych). Po wymianie zdań, Pan miał oddzwonić, do dziś nie dał jednak znaku życia. Uśwadomiło mi to, że polski oddział MS nie ma wiele wspoólnego z produkcjami dla Maka. No proszę, a tu taka niespodzianka.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK