iMagazine

iWalentynka

15/02/2009, 04:10 · · · 10

makowa-miloscNastąpiła kolejna zmiana w wyglądzie strony „Makowy Świat”. Tym razem, zapewne w związku z Walentynkami, strona po raz kolejny zmieniła hasło.
Napis głosi: „Kochamy polskich macuserów!”

Autor trzyma nas w napięciu, ale o Walentynkowych życzeniach nie zapomniał. Całość wygląda na dobrze zaplanowaną akcję reklamową!


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

b4it napisał(a):

Coś mi się wydaje, że nikogo (poza autorem) nie obchodzi ta kurtyna…

Pedro napisał(a):

Też mi się tak wydaje. Akcja jest przetrzymana, już nie pamiętałem o żadnej kurtynie. Totalna klapa marketingowa. Jak dla mnie, ta kurtyna może nigdy się nie podnieść, o ile to nie jest coś extra. A znając życie – nie jest.

Adler napisał(a):

Dokładnie Pedro, akcja rozwlekła w czasie i przegadana, łatwo w takich akcjach się przestrzelić i to właśnie nastąpiło… Szkoda mi autora, mógł go ktoś ostrzec albo doradzić w sprawie „budowania napięcia” ;)

ephp.pl napisał(a):

największy szum w okół witryny robi… mojejabłuszko… czyżby jakiś projekt jednego z Twórców MJ??

Dominik Łada napisał(a):

o ile jest nam wiadomo to nie jest strona nikogo z redakcji MJ. A informujemy Was o zmianach, bo dochodzą do nas takie informacje

b4it napisał(a):

W zasadzie to gdyby MJ nie publikowało info o każdej zmianie na tej stronie to nawet nie wiedziałbym, że istnieje. Niestety ale autorzy mogą już się „spalić ze wstydu” i podnieść tą kurtynę.

ephp.pl napisał(a):

Hehe, a za kurtyną ujrzymy… MJ :D

Jarek napisał(a):

Licznik sie przekreci w sobote w poludnie. 21 luty. To jakas makowa data bo nie bardzo kojarze? Robi sie z tego prawie macheist :-D

paweł napisał(a):

Niezły syf zareklamowaliście, daliście się zrobić jak dzieci po prostu. Żal patrzeć, przykro jak psu!

Piotr Chyliński napisał(a):

Widzę, że wiesz więcej od nas, bo my nadal nie wiemy, co to w końcu będzie. Na razie dzieje się coś dziwnego, a na Makowe.pl zaczynają pojawiać się ciekawe spostrzeżenia.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK