iMagazine

iWalentynka

15/02/2009, 04:10 · · · 10

makowa-miloscNastąpiła kolejna zmiana w wyglądzie strony „Makowy Świat”. Tym razem, zapewne w związku z Walentynkami, strona po raz kolejny zmieniła hasło.
Napis głosi: „Kochamy polskich macuserów!”

Autor trzyma nas w napięciu, ale o Walentynkowych życzeniach nie zapomniał. Całość wygląda na dobrze zaplanowaną akcję reklamową!

10

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


10
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Piotr ChylińskipawełJarekDominik Ładaephp.pl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
b4it
Gość

Coś mi się wydaje, że nikogo (poza autorem) nie obchodzi ta kurtyna…

Pedro
Gość
Pedro

Też mi się tak wydaje. Akcja jest przetrzymana, już nie pamiętałem o żadnej kurtynie. Totalna klapa marketingowa. Jak dla mnie, ta kurtyna może nigdy się nie podnieść, o ile to nie jest coś extra. A znając życie – nie jest.

Adler
Gość
Adler

Dokładnie Pedro, akcja rozwlekła w czasie i przegadana, łatwo w takich akcjach się przestrzelić i to właśnie nastąpiło… Szkoda mi autora, mógł go ktoś ostrzec albo doradzić w sprawie „budowania napięcia” ;)

ephp.pl
Gość

największy szum w okół witryny robi… mojejabłuszko… czyżby jakiś projekt jednego z Twórców MJ??

b4it
Gość

W zasadzie to gdyby MJ nie publikowało info o każdej zmianie na tej stronie to nawet nie wiedziałbym, że istnieje. Niestety ale autorzy mogą już się „spalić ze wstydu” i podnieść tą kurtynę.

ephp.pl
Gość

Hehe, a za kurtyną ujrzymy… MJ :D

Jarek
Gość
Jarek

Licznik sie przekreci w sobote w poludnie. 21 luty. To jakas makowa data bo nie bardzo kojarze? Robi sie z tego prawie macheist :-D

paweł
Gość
paweł

Niezły syf zareklamowaliście, daliście się zrobić jak dzieci po prostu. Żal patrzeć, przykro jak psu!

Piotr Chyliński
Użytkownik

Widzę, że wiesz więcej od nas, bo my nadal nie wiemy, co to w końcu będzie. Na razie dzieje się coś dziwnego, a na Makowe.pl zaczynają pojawiać się ciekawe spostrzeżenia.