iMagazine

„iPhone 3G nieoficjalny podręcznik”

22/02/2009, 03:02 · · · 1

ip3gksiazkaDoszła do nas właśnie nowa książka, która niebawem pojawi się w księgraniach. Jest to „iPhone 3G nieoficjalny podręcznik” Davida Pogue wydana przez wydawnictwo Helion.

Więcej na jej temat przeczytacie w marcowym numerze MJ. Będzie też do wygrania w konkursie.

Nowy numer Mojego Jabluszka, numer lutowy, z opóźnieniem za co ogromnie przepraszamy, powinien pojawić się jutro bądź w poniedziałek.

 

 

.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Piotr napisał(a):

Wyrzuciłem 39 PLN w podręcznik, myśląc,że dowiem się coś więcej niż w oficjalnej dostępnej na WWW instrukcji.
GÓWNO!!!
Ani słowa o możliwościach odblokowania, wgrania Cydii i innych udogodnień takich jak lepszy aparat foto, pisanie SMS w poziomie czy wyłączenie EDGE który podstępnie nabija nam koszty.
NIE POLECAM. Pseudo”podręcznik” nie wnosi nic nowego!.
Sto razy więcej info jest na polskich stronach i forum.
Nie dajcie się nabrać jak ja!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK