iMagazine

Safari 4 Beta

24/02/2009, 17:05 · · · 2

safari4beta

Apple zaprezentowało najnowszą wersję swojej przeglądarki – Safari 4. Jest to na razie wersja beta. Zmian jest całkiem sporo – podobno 150. Kilka ciekawostek, np. CoverFlow dla stron. Plik instalacyjny dla Leoparda ma ok 32MB. Można go ściągnąć TUTAJ.

Uważajcie na plug-iny. Wielu użytkowników zgłasza problemy z ich działaniem (np 1Password), niektórzy raportują, że nie mogą powrócić do poprzedniej, pełnej wersji Safari 3.2.1.

Czekamy na informacje od Was jak Wam sprawuje się najnowsze Safari.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mac napisał(a):

U mnie działa bez zarzutu! Co prawda w Safari nie używam pluginów (może poza PitHelmet, który chwilowo musiałem wywalić), ale poza tym nie dostrzegam żadnych problemów.

Bardzo przyjemnie zaskoczyły mnie zmiany :) Widać ile zerżnięto z Chrome i Opery :)

Ciekawie wychodzą testy obliczeniowe silnika JS – testowane na V8. Testować i porównywać należy różne przeglądarki tylko w ramach swojego komputera, jednak co ciekawe, Safari 4 beta otrzymało 1582 punktów, podczas gdy FF 3 otrzymał tylko 156 punktów (im większy wynik tym lepiej…). Opery nie mam zainstalowanej więc na szybko nie sprawdzę…

Jak ktoś jest ciekawy swoich wyników, zapraszam pod adres: Benchmark V8.

Paweł napisał(a):

Za to na Windzie XP niezla kaszana. Niedorobione toto na maksa. Trzeba poczekac na wersje finalna.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK