iMagazine

Tytułem wyjaśnienia

27/02/2009, 00:46 · · · 1

awariawsopocieDrodzy Czytelnicy!

Dwa dni temu mieliśmy problemy z naszym serwerem, a dokładniej z pobieraniem aktualnego i archiwalnych numerów miesięcznika oraz z naszym forum.  Spowodowane było to awarią energetyczną, która miała miejsce w Sopocie. Tak się składa, że właśnie wspomniane wcześniej elementy naszego projektu obsługiwane są przez serwer znajdujący się w Sopocie. Generalnie złośliwość przedmiotów martwych. Nie wiem dlaczego tak jest, ale bardzo często tak się pechowo zdarza, że wszystkie problemy muszą wystąpić w jednym momencie – najpierw mailing zablokowany ze względu na gigantyczny ruch, a potem ta awaria.

Zmowa jakaś czy co?

Mamy nadzieję, że wykorzystaliśmy już wszystkie nieszczęśliwe wypadki i więcej nie będzie problemów. Teraz według moich informacji wszystko działa sprawnie i bezproblemowo.

Wszystkich, którzy mieli problem ze ściągnięciem nowego numeru w godzinach wystąpienia awarii (według naszych ustaleń miało to miejsce między 18-21), proszę o kontakt ze mną lub z Piotrem Chylińskim (adresy e-mail w dziale Kontakt).


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mac napisał(a):

To dowodzi tylko, że niezawodnie działają tylko prawa Murphy’ego, zwłaszcza to: „Awaria komputera wyczekuje cierpliwie na najbardziej niedogodny moment, aby bezlitośnie zaatakować.”

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK