iMagazine

Tytułem wyjaśnienia

27/02/2009, 00:46 · · · 1

awariawsopocieDrodzy Czytelnicy!

Dwa dni temu mieliśmy problemy z naszym serwerem, a dokładniej z pobieraniem aktualnego i archiwalnych numerów miesięcznika oraz z naszym forum.  Spowodowane było to awarią energetyczną, która miała miejsce w Sopocie. Tak się składa, że właśnie wspomniane wcześniej elementy naszego projektu obsługiwane są przez serwer znajdujący się w Sopocie. Generalnie złośliwość przedmiotów martwych. Nie wiem dlaczego tak jest, ale bardzo często tak się pechowo zdarza, że wszystkie problemy muszą wystąpić w jednym momencie – najpierw mailing zablokowany ze względu na gigantyczny ruch, a potem ta awaria.

Zmowa jakaś czy co?

Mamy nadzieję, że wykorzystaliśmy już wszystkie nieszczęśliwe wypadki i więcej nie będzie problemów. Teraz według moich informacji wszystko działa sprawnie i bezproblemowo.

Wszystkich, którzy mieli problem ze ściągnięciem nowego numeru w godzinach wystąpienia awarii (według naszych ustaleń miało to miejsce między 18-21), proszę o kontakt ze mną lub z Piotrem Chylińskim (adresy e-mail w dziale Kontakt).

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mac Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mac
Gość
Mac

To dowodzi tylko, że niezawodnie działają tylko prawa Murphy’ego, zwłaszcza to: „Awaria komputera wyczekuje cierpliwie na najbardziej niedogodny moment, aby bezlitośnie zaatakować.”