iMagazine

Badanie czytelnictwa MJ

13/03/2009, 00:55 · · · 1

webankieta

Za kilka dni, wraz z pojawieniem się nowego numeru Mojego Jabłuszka, będziemy przeprowadzali wspólnie z serwisem Webankieta.pl badanie czytelnictwa. W związku z tym będziemy bardzo Was wszystkich prosili o wypełnienie ankiety, która zostanie wtedy opublikowana. Ankieta będzie krótka. Wypełnienie jej zajmie około 5 minut. Ankieta będzie w pełni anonimowa – nie będzie pytań o dane personalne ani adresy email.

Informacje w ten sposób zebrane posłużą nam w dwóch celach:

– lepszemu dostosowaniu naszego magazynu i strony www do Waszych oczekiwań,

– możliwości pokazania potencjalnym reklamodawcom do jakiej grupy docelowej mogą dotrzeć poprzez reklamę w Moim Jabłuszku. Dzięki temu będziemy mieli za co utrzymać serwis, a dla Was będą oferowane np. ciekawsze nagrody w konkursach, czy specjalne oferty i promocje nigdzie indziej niedostępne.

Z góry dziękujemy za pomoc i zrozumienie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Ankiety Online napisał(a):

Czy będą opublikowane wyniki tej ankiety ?
Bardzo jestem ciekaw wyników.

pzdrw

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK