iMagazine

Badanie czytelnictwa MJ

17/03/2009, 04:40 · · · 5

Wraz z nowym wydaniem Mojego Jabłuszka, wspólnie z serwisem Webankieta.pl, przeprowadzamy badanie czytelnictwa naszego magazynu. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut. W ankiecie nie ma pytań dotyczących danych personalnych. Wasze uwagi i opinie pozwolą nam stworzyć lepszy magazyn.

Z góry dziękujemy za pomoc i zrozumienie. 

baner-ankiety-czytelnictwa-350x200


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

MACiek napisał(a):

… nie podoba mi się w Waszej ankiecie pytanie nr 11, chciałem je pominąć i pojawił się błąd „Pytanie jest obowiązkowe, przed przejściem dalej musisz udzielić na nie odpowiedzi”
… o wszystko można pytać, ale nie o kasę (o to pyta tylko Urząd Skarbowy)!!!

Dominik Łada napisał(a):

ankieta, którą prosimy o wypełnienie, zawiera standardowy zestaw pytań mający na celu zbadanie profilu czytelników. Zaznaczamy, że ankieta jest anonimowa i nieobowiązkowa. Ankieta nie zbiera ŻADNYCH danych personalnych umożliwiających identyfikację wypełniającego.

andig napisał(a):

A mnie irytowało brak możliwości zaznaczenia kilku opcji :P. Np. nie ma najlepszego numeru MJ – wszystkie są perfekt ;).

Dominik Łada napisał(a):

dziekuję za pozytywny feedback ;-)