iMagazine

Kolejny sklep applowy w Poznaniu

20/03/2009, 16:31 · · · 1

galeriamaltaPoznańscy macuserzy mają dodatkowy powód do zadowolenia. Już 25 marca w nowopowstałym Centrum Handlowym Malta w Poznaniu otwarty zostanie drugi salon iSpot Apple Premium Reseller. Z tej okazji przewidziano mnóstwo atrakcji i promocji.

 iSpot Malta to drugi salon tej sieci w Poznaniu. Do tej pory fani Apple mogli zapoznać się z nowym sprzętem w Starym Browarze. – Obserwujemy coraz większe zainteresowanie technologiami Apple wśród Poznaniaków. Ten fakt przesądził o otwarciu drugiego salonu – mówi Magda Pilaszek, marketing manager w firmie SAD, która jest właścicielem sieci. 

iSpot Malta będzie czynny w godzinach:

pon – sob: 9:00 – 21:00

niedz: 10:00 – 20:00  

 


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysiek Humeniuk napisał(a):

My chcemy iSpot w Opolu! ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK