iMagazine

Nowe iMaki 17″?

21/03/2009, 12:54 · · · 1

imac17caliCzy Apple znów będzie oferowało iMaki 17-calowe? Nie wiadomo czy przez pomyłkę czy celowo umieszczono informację o nowych iMakach, również w wersji 17-calowej, w specjalnej ofercie dla edukacji.

Cena nowego modelu 17-calowego, podana w tej informacji, zaczyna się od 899USD, co jest o 300USD mniej od najtańszego iMaka w „oficjalnej” ofercie.

Byłoby to ciekawe posunięcie. Taki komputer, z taką ceną mógłby bardzo dobrze sprzedawać się i powtórzyć wyniki całkiem nieźle sprzedającego swego czasu się eMaka, który pierwotnie też był skierowany tylko dla edukacji. W dobie światowego kryzusu, taki ruch wydaje się bardzo logiczny.

Wysłaliśmy zapytanie do iSource, czy takie komputery będą też w Polsce oferowane. Czekamy na odpowiedź.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

klaus napisał(a):

sam kiedyś skorzystałem z emaca
chętnie takie cacko zakupił bym memu dziecku zamiast macamini
była by to dla polaków cudowna wiadomość

pozdr
klaus

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK