iMagazine

Intuos 4 – polska premiera w iSpot Arkadia

25/03/2009, 15:59 · · · 3

intuos4_m

 

Nowy tablet Wacoma – Intuos 4 – widziałem miesiąc temu podczas specjalnego, zamkniętego pokazu dla prasy. Niestety zostałem wtedy zobowiązany do podpisania dokumentu nakazującego utrzymanie tego faktu w tajemnicy do dzisiejszego dnia. Dziś jest światowa premiera całej linii tabletów, na którą składa się pięć nowych produktów – są to modele S (dawniej A6), M (dawniej A5), L (dawniej A4) oraz XL (dawniej A3). XL jest w dwóch odmianach – CAD i DTP. Ceny zaczynają się od 1039PLN (za S) do 3679PLN (za XL). Nowy tablet to jest prawdziwy krok na przód względem poprzedników, oraz nowa poprzeczka dla konkurentów – zwiększona czułość, touch-ring, wyświetlacze OLED (wyświetlające też napisy po polsku), ciekawe wzornictwo.

Bardzo cieszę się też z faktu, że Polska została potraktowana na równi z całym światem, co nie zawsze się zdarza, i polska premiera nowych tabletów Intuos 4 odbędzie się dziś w salonie iSpot Arkadia w Warszawie. Impreza zaczyna się o 16:30.

W jednym z najbliższych numerów Mojego Jabłuszka, będziecie mogli przeczytać test najnowszych tabletów Wacom Intuos 4.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

dzigi napisał(a):

Jak fajnie. Już nie mogę się doczekać tego testu i nowego jabłuszka ;)

ekato napisał(a):

Testuję Intuos4 S od dwóch dni. Całkowicie inne odczucie przy korzystaniu z tabletu w porównaniu do Intuos3. Przede wszystkim lepsze prowadzenie piórka, widoczna zmiana siły nacisku (bardziej czuły na nacisk). Zgrabne manipulatory. Według mnie praca na nim jest przyjemniejsza od poprzedniego modelu.

dzigi napisał(a):

@ekato, dzięki za odpowiedź.
Więc, kto jest chętny na zakup WACOM INTUOS 3 A5 WIDE? ode mnie :D

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK