iMagazine

SKLEP DLA LEKARZA – Pierwszy polski Widget zatwierdzony przez Apple

09/04/2009, 10:22 · · · 6

sklepdlalekarzasearch_widgetSKLEP DLA LEKARZA jako pierwszy sklep Polsce przygotował widget wyszukujący dla systemu Mac OS X.
Po zainstalowaniu w systemie Mac OS X (Apple) program widgetu umożliwia błyskawiczne wyszukiwanie w zasobach SKLEPU DLA LEKARZA poprzez automatyczne otwarcie domyślnej przeglądarki internetowej na efektach wyszukiwania zadanego.
Nasz Widget jest pierwszym polskim programem tego typu, który pozytywnie przeszedł procedurę kwalifikacyjną światowego koncernu Apple.
Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę Apple skąd można
pobrać bezpłatny Widget SKLEP DLA LEKARZA.”


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Paweł Nowak napisał(a):

Może byście przynajmniej zmienili osobę, w której jest napisana wiadomość. Albo wsadzili w cytat, skoro przeklejacie już całość z maila po najmniejszej linii oporu.

Norbert Cała napisał(a):

Proszę jest cytat.
Czasem nie warto wymyślać koła od nowa.

Paweł Nowak napisał(a):

No ale cytat się pojawił i teraz to ma ręce i nogi.

pemmax napisał(a):

Czyżby Pan Piotr W. był wielkim fanem wszystkich witryn Makowych ;-) Czasem się zastanawiam, gdzie jest granica pomiędzy trafną informacją, a reklamą.

@Pawle jesteś skrupulatnym śledczym błędów w postach konkurencji. Od dziś obiecuję, że moje komentarze na AB będą równie wnosić niewiele do dyskusji na temat wpisu co Twoje. Proszę zatem już teraz, abyś przypilnował Twojego współpracownika Mariusza, coby nie przeklejał na beszczela informacji prasowych bez cytowania.

Paweł Nowak napisał(a):

Zapraszam.

pemmax napisał(a):

Zaproszenie przyjęte. Przejrzyj moderowane komentarze. Znajdziesz tam jedną z moich uwag.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK