iMagazine

Złoty iPod shuffle od AVON

12/05/2009, 09:45 · · · 1

obrazek-21Firma kosmetyczna AVON rozpoczyna bardzo ciekawą promocję w której można wygrać 990 iPodów shuffle poprzedniej generacji w niedostępnym wcześniej kolorze złotym. Promocja jest skierowana zarówno do klientów AVON jak i konsultantek tej firmy. Co ciekawe nie jest to po prostu iPod w zmienionym przez firmę kosmetyczną kolorze. Model ten został wyprodukowany przez Apple i posiada swój własny kod produktu.
Jest to bardzo ciekawy przejaw współpracy firmy AVON z Apple. Możliwe, że stało się to za sprawą Andrei Jung która wprost z fotela dyrektorskiego w AVON trafiła do rady nadzorczej Apple.
Więcej informacji o konkursie na http://www.swiatavon.pl.

Przypominamy, że już za chwilę na stronach MJ startuje konkurs w którym będzie można wygrać jedną sztukę iPoda Shuffle za to najnowszej generacji.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dominik napisał(a):

fajne te shuffle…
czekam na ten konkurs…:D

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK