iMagazine

iWoz po polsku

22/05/2009, 12:02 · · · 12

Tak, będzie polskie wydanie amerykańskiego bestsellera p.t. „iWoz”. W najnowszym numerze Mojego Jabłuszka poinformowaliśmy, iż będzie niedługo dostępna książka w księgarniach – teraz spieszę z informacją, iż planowana premiera jest na 1.06.2009. Także jeśli logistyka nie zawiedzie, będziecie mogli sobie ją kupić na dzień dziecka.

Dobre wiadomości szybko się rozprzestrzeniają i widzę, że na innych zaprzyjaźnionych stronach już o tym głośno.

W następnym numerze MJ będziecie mogli przeczytać recenzję książki oraz wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania będzie kilka egzemplarzy.

Moje Jabłuszko jest patronem medialnym polskiego wydania książki „iWoz”.

okladka_iwoz
(kliknij aby powiększyć)

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

Czekam z niecierpliwością! A w jakiś księgarniach będzie dostępna?

Dominik Łada napisał(a):

na pewno w Empikach i Merlinie, ale warto sprawdzać na stronie Studio Emka. Z reszta przez ich stronę też można zamówić książkę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK