iMagazine

Aktualizacja iWork’09 oraz firmware’u Macbooków Pro 15″ i 17″

29/05/2009, 11:54 · · · 2

software-updateApple udostępniło dziś dla wszystkich użytkowników aktualizację pakietu iWork’09. Nosi ona numer 9.0.2 i jak można wyczytać z krótkiej informacji producenta, wnosi poprawki przy zapisywaniu plików oraz przy odtwarzaniu prezentacji Keynote. Aktualizacja ma ok. 45MB.

Jednocześnie została opublikowana też aktualizacja firmware’u komputerów Macbook Pro 15″ i 17″. Macbook Pro SMC Firmware Update 1.3 poprawia działanie wentylatorów podczas wzmożonej pracy komputera. Akturalizacja ma ok. 800KB.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Tetsuo napisał(a):

Hmm, u twierdzi, ze update jest nieporzebny.
MBP z 30.12.2008.

Jak u innych?

Dominik Łada napisał(a):

widocznie u Ciebie nie jest potrzebny. U mnie był w SU i miał 650KB. Po instalacji zaczął potwornie głośno chodzić, potem powoli wyciszał się i teraz jest cichutki. Zobaczymy jak to będzie później.

Ja mam MBP 17″ C2D 2,4GHz z 12.2007

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK