iMagazine

Książka „iWoz” już w sprzedaży

05/06/2009, 11:39 · · · 2

Do Empików i innych dobrych księgarni trafiła już książka, której patronujemy – „iWoz – od komputerowego geeka do kultowej ikony„.

Książkę można też kupić oczywiście bezpośrednio w sklepie internetowym wydawnictwa Studio Emka.

„iWoz” kosztuje 39,50PLN.

Książkę będzie można wygrać w czerwcowym wydaniu Mojego Jabłuszka oraz na dwóch zbliżających się imprezach – Digital Lifestyle oraz kolejnej imprezie Sentyment do Maka. Na obu tych imprezach będziecie mogli dokładnie ją obejrzeć, a w Moim Jabłuszku przeczytacie recenzję.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mateusz Skuza napisał(a):

Dobrze, że nie dali zdjęcia Woźniaka na brzegu książki, bo z Jobsem wyszło tak sobie ;) .

Dominik Łada napisał(a):

ja trochę żałuję, że nie jest zachowana oryginalna okładka iWoza, no ale wydawca chciał aby iWoz i iCon były do siebie podobne.

faktycznie, chyba ze zdjęciem byłoby gorzej.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK