iMagazine

Polskie gazety w iPhonie

05/06/2009, 11:18 · · · 1

iphone_egazety1Ciekawa propozycja dla wszystkich lubiących czytać gazety. Pojawił się pierwszy polski czytnik gazet dla iPhone i iPod Touch.

eGazety Reader umożliwia czytanie około 300 polskich tytułów prasowych – m.in. Gazeta, Dziennik, Rzeczpospolita, Wprost, Polityka, Newsweek, Parkiet, Gazeta Prawna, Puls Biznesu itd – na ekranie iPhone lub iPoda Touch. Sam czytnik jest darmowy i jest do ściągnięcia z AppStore. Płacimy tylko za kupione elektroniczne wydania gazet. Gazety są w formatach identycznych jak te dostępne w kiosku. Kupuje się i zarządza swoimi prenumeratami z poziomu przeglądarki www. Ceny są minimalnie niższe niż w kiosku – np. miesiąc prenumeraty Dziennika to 30PLN, a Gazety 35PLN.

Uważam, że najważniejszym atutem czytnika jest możliwość czytania gazet nie będąc podłączonym do internetu.

Aplikację można przetestować za darmo ściągając wersję próbną dowolnej gazety.

Bezpośredni link do AppStore.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Piotr napisał(a):

Ten czytnik to zwykły pdf reader a nie czytnik gazet.
Ceny tak zakupionych gazet zbyt drogie w stosunku do wydania papierowego. Papierowa gazeta po przeczytaniu może służyć jako muchołapka. Jak wyglada nowoczesny czytnik gazet popatrzcie tutaj https://www.pressdisplay.com/pressdisplay/iphone/secure.aspx#_selectsubscription//1
Czyta też polskie gazety. Cena prnumerat za miesiac śmieszna w stosunku do zarabiajacych w dolarach. Polecam.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK