iMagazine

Snow Leopard za 9,95USD

10/06/2009, 18:49 · · · 2

uptodateJeśli planujecie zakup komputera, a wstrzymuje Was obawa, że kupując teraz nie będziecie mieli najnowszego systemu, zbliżającego się Snow Leoparda, to jest dobra wiadomość.

Apple uruchomiło program Up-to-Date, dzięki któremu do każdego komputera kupionego po 8.06.2009 będzie można dokupić, w momencie premiery, nowy system za 9,95USD. Myślę, że jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Jeszcze nie znamy polskich warunków tej promocji, ale jak tylko zostaną nam one przedstawione, opublikujemy na stronie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

Uważam, że jest to SUPER EXTRA cena. Oczywiście w Polsce nie będzie to 35PLN, ale pewnie odpowiednio więcej, ale jest to i tak taniej niż upgrade Visty w postaci Windows 7 ;-) Na pewno sobie kupię Snowy!

Tomasz napisał(a):

A co z uaktualnieniem za 29$ dla reszty – z tego co już się dowiedziałem w Crtland i iSpot nic o takowej formie nie wiedzą :)) (i znowu gorszy naród to Polacy)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK