iMagazine

Prośba ws nauki Final Cut Studio

12/06/2009, 08:22 · · · 1

Zwrócił się do nas czytelnik z prośbą o pomoc w kwestii nauki obsługi oprogramowania Final Cut Studio. Poniżej przeczytacie list. Jeśli ktoś z Was byłby w stanie pomóc w tej kwestii, prosimy o kontakt mailowy na adres redakcja@mojejabluszko.pl

Szanowny Panie,
Zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą o pomoc w zorganizowaniu indywidualnej nauki programu Final Cut studio2.
Syn jest osobą niepełnosprawną z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.(lekkie dziecięce porażenie mózgowe). Od dzieciństwa posiadał komputer PC, który nie stanowi dla niego żadnej tajemnicy. Od miesiąca jest posiadaczem komputera Apple Mac Pro Nehelem i dopiero co poznaje to środowisko.
Pasją życiową syna jest podjęcie pracy w TVN, gdzie pracuje się głównie na komputerach Mac używając programu Final Cut i Avid express. Znajomość tego programu w podstawowym zakresie jest przepustką która otwiera drogę do podjęcia tam pracy. Z uwagi na lekką dysfunkcję syn dość szybko się dekoncentruje i udział w zajęciach 7 godzinnych organizowanych przez Firmę SAD nie przyniósł by oczekiwanych efektów.
Indywidualne spotkania z osobą która zna ten program i miała by chęć przekazania wiedzy za nie wygórowaną odpłatnością bardzo by ułatwiło przyswojenie tego programu przez syna. Nadmieniam, że mieszkamy w centrum Warszawy i zajęcia mogą odbywać się u nas w mieszkaniu.

Z poważaniem
Waldemar Rubin

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Irek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Irek
Gość
Irek

Osobiście korzystam z portalu macProVideo – link: http://www.macprovideo.com/finalcutstudio/ i takie rozwiązanie chciałbym polecić. Wielokrotnie uczestniczyłem w drogich (ponad 2 000 zł za dwa dni zajęć) kursach i praktycznie nie wiele z nich skorzystałem. Różnice w poziomie zaawansowania uczestników oraz bardzo duże tempo przekazu wiedzy powodują, że są to często stracone pieniądze. Za $50 mamy sporą porcję wiedzy.