iMagazine

Prośba ws nauki Final Cut Studio

12/06/2009, 08:22 · · · 1

Zwrócił się do nas czytelnik z prośbą o pomoc w kwestii nauki obsługi oprogramowania Final Cut Studio. Poniżej przeczytacie list. Jeśli ktoś z Was byłby w stanie pomóc w tej kwestii, prosimy o kontakt mailowy na adres redakcja@mojejabluszko.pl

Szanowny Panie,
Zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą o pomoc w zorganizowaniu indywidualnej nauki programu Final Cut studio2.
Syn jest osobą niepełnosprawną z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.(lekkie dziecięce porażenie mózgowe). Od dzieciństwa posiadał komputer PC, który nie stanowi dla niego żadnej tajemnicy. Od miesiąca jest posiadaczem komputera Apple Mac Pro Nehelem i dopiero co poznaje to środowisko.
Pasją życiową syna jest podjęcie pracy w TVN, gdzie pracuje się głównie na komputerach Mac używając programu Final Cut i Avid express. Znajomość tego programu w podstawowym zakresie jest przepustką która otwiera drogę do podjęcia tam pracy. Z uwagi na lekką dysfunkcję syn dość szybko się dekoncentruje i udział w zajęciach 7 godzinnych organizowanych przez Firmę SAD nie przyniósł by oczekiwanych efektów.
Indywidualne spotkania z osobą która zna ten program i miała by chęć przekazania wiedzy za nie wygórowaną odpłatnością bardzo by ułatwiło przyswojenie tego programu przez syna. Nadmieniam, że mieszkamy w centrum Warszawy i zajęcia mogą odbywać się u nas w mieszkaniu.

Z poważaniem
Waldemar Rubin


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Irek napisał(a):

Osobiście korzystam z portalu macProVideo – link: http://www.macprovideo.com/finalcutstudio/ i takie rozwiązanie chciałbym polecić. Wielokrotnie uczestniczyłem w drogich (ponad 2 000 zł za dwa dni zajęć) kursach i praktycznie nie wiele z nich skorzystałem. Różnice w poziomie zaawansowania uczestników oraz bardzo duże tempo przekazu wiedzy powodują, że są to często stracone pieniądze. Za $50 mamy sporą porcję wiedzy.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK