iMagazine

Sentyment do Maka – o bezpieczeństwie maków

15/06/2009, 10:43 · · · 7

rys_7131_29_301

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Sentyment do Maka„. Po pierwszym bardzo udanym spotkaniu podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu pomysłu.

Impreza odbędzie się 18 czerwca, czyli w najbliższy czwartek. Tam gdzie poprzednio, czyli w restauracji Sentyment. Dokładny adres to ul. Lanciego 11 lok. 1 (blisko metra Natolin), http://sentyment.pl. Zapraszamy na godzinę 19.00.

Imprezę poprowadzi nasz redakcyjny kolega Krzysztof Młynarski, który jest jednym z najlepszych w Polsce specjalistów od zabezpieczeń komputerowych, a prywatnie list-owner „Szarlotki”. Będziemy mogli w luźnej atmosferze porozmawiać o bezpieczeństwie naszych maków, wymienić się doświadczeniami, posłuchać eksperta, a przy okazji dobrze zjeść i napić się piwa.

W trakcie spotkania będzie można wygrać książkę „iWoz”.

Serdecznie zapraszamy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

Będę na pewno! Do zobaczenia w czwartek!

Norbert Cała napisał(a):

Będziemy czekali :)

Krzysztof Maj napisał(a):

No na co? A jakaś płeć przeciwna się pojawi? Tak dla złagodzenia obyczajów ;-)

Krzysztof Maj napisał(a):

apropos bezpieczeństwa to właśnie przed chwilką Apple wypuścił update do Javy.

Wojtek napisał(a):

Szkoda, akurat wyjeżdżam :(

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK