iMagazine

Digital Lifestyle – nowe informacje

17/06/2009, 14:36 · · · 5

digital_lifestyle_banerPrzypominamy o imprezie iSource, która odbędzie się w najbliższy wtorek 23.06.2009 w warszawskim kinie Multikino na Ursynowie.

Mamy kilka nowych informacji odnośnie imprezy Digital Lifestyle. Uaktualniony został program m.in. o prezentację aparatu Canon EOS 5d MkII, to mnie bardzo zainteresowało, dodatkowo doszła prezentacja Osirixa, czyli systemu dla lekarzy.

Z dodatkowych informacji warto wspomnieć o tym, kto będzie się prezentował na stoiskach. Są to następujące firmy: Canon, iOmega, HP, Denon, iDowell, iSpot, Eclipse, Logitech, Belkin, Roth Audio, MBS. Nie zabraknie oczywiście też naszego stoiska – tradycyjnie przy wejściu obok rejestracji.

Tradycją już jest, że w trakcie imprezy odbywają się konkursy. Udało nam się dotrzeć do informacji, że w tym roku będzie pod tym względem wyjątkowo. Wiemy na pewno, że do wygrania będą iPody, drukarka HP, słuchawki Denona, i podobno inne atrakcyjne gadgety.

U nas na stoisku w trakcie przerwy w prezentacjach też zrobimy konkurs z nagrodami, także zapraszamy.

Przypominamy o obowiązku zarejestrowania się jeśli chcecie brać udział w imprezie. Bezpośredni link do rejestracji na imprezie Digital Lifestyle.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

Kto się wybiera z MJB, bo ja sie zarejestrowałem?

Dominik Łada napisał(a):

zapowiedziało swoja obecność w sumie już 10 osób z redakcji, także będzie silna grupa – zapraszamy.

Krzysztof Maj napisał(a):

No w sumie zarejestrowałem się dopiero dzisiaj, mam nadzieję, że się załapałem, bo system rejestracyjny nic nie krzyczał i dostałem email, że zapraszamy.

Marek Wojtaszek napisał(a):

Ja chcialem wybrac sie do Warszawy w ten dzien, ale pechowo we wtorek wypadl mi egzamin w sesji (na szczescie juz ostatni).

Jacek napisał(a):

A to pech, że 23. Chętnie bym wziął udział. Niestety właśnie wtedy prowadzę szkolenie… Też oczywiście przy okazji prezentując rozwiązania Apple :-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK