iMagazine

Digital Lifestyle – nowe informacje

17/06/2009, 14:36 · · · 5

digital_lifestyle_banerPrzypominamy o imprezie iSource, która odbędzie się w najbliższy wtorek 23.06.2009 w warszawskim kinie Multikino na Ursynowie.

Mamy kilka nowych informacji odnośnie imprezy Digital Lifestyle. Uaktualniony został program m.in. o prezentację aparatu Canon EOS 5d MkII, to mnie bardzo zainteresowało, dodatkowo doszła prezentacja Osirixa, czyli systemu dla lekarzy.

Z dodatkowych informacji warto wspomnieć o tym, kto będzie się prezentował na stoiskach. Są to następujące firmy: Canon, iOmega, HP, Denon, iDowell, iSpot, Eclipse, Logitech, Belkin, Roth Audio, MBS. Nie zabraknie oczywiście też naszego stoiska – tradycyjnie przy wejściu obok rejestracji.

Tradycją już jest, że w trakcie imprezy odbywają się konkursy. Udało nam się dotrzeć do informacji, że w tym roku będzie pod tym względem wyjątkowo. Wiemy na pewno, że do wygrania będą iPody, drukarka HP, słuchawki Denona, i podobno inne atrakcyjne gadgety.

U nas na stoisku w trakcie przerwy w prezentacjach też zrobimy konkurs z nagrodami, także zapraszamy.

Przypominamy o obowiązku zarejestrowania się jeśli chcecie brać udział w imprezie. Bezpośredni link do rejestracji na imprezie Digital Lifestyle.

5

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JacekMarek WojtaszekDominik ŁadaKrzysztof Maj Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof Maj
Gość

Kto się wybiera z MJB, bo ja sie zarejestrowałem?

Krzysztof Maj
Gość

No w sumie zarejestrowałem się dopiero dzisiaj, mam nadzieję, że się załapałem, bo system rejestracyjny nic nie krzyczał i dostałem email, że zapraszamy.

Marek Wojtaszek
Gość

Ja chcialem wybrac sie do Warszawy w ten dzien, ale pechowo we wtorek wypadl mi egzamin w sesji (na szczescie juz ostatni).

Jacek
Gość
Jacek

A to pech, że 23. Chętnie bym wziął udział. Niestety właśnie wtedy prowadzę szkolenie… Też oczywiście przy okazji prezentując rozwiązania Apple :-)