iMagazine

iSource Bonus Disk nr 2

17/06/2009, 14:51 · · · 4

iSource-diks2_iconDUZA

Dostaliśmy informację, że w trakcie imprezy Digital Lifestyle będzie rozdawana nowa edycja płyty iSource Bonus Disk. Każdy uczestnik dostanie „pakiet startowy”, w skład którego wejdzie m.in. ta płyta.

Na nowej edycji znalazły się zaktualizowane wersje programów z pierwszej edycji, oraz trochę nowości. Z tego co się dowiedzieliśmy jest też ukłon w stronę polskich twórców.

Oczywiście na płycie znalazło się też zaktualizowane archiwum Mojego Jabłuszka włącznie do numeru majowego (05/2009).


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

No pięknie! Zawsze się przyda, szczególnie to archiwum MJB. Fajnie byłoby dostać słownik do Office 2008 na płycie za free ;-)

Dominik Łada napisał(a):

proponuje petycję w sprawie słownika wysłać bezpośrednio do iSource ;-)

a w kwestii słownika za free, to mogę zdradzić, że będzie jedną z nagród do wygrania na naszym stoisku w trakcie imprezy Digital Lifestyle.

Krzysztof Maj napisał(a):

No spoko, na pewno odpowiedzą ;-)

Piotr napisał(a):

Dla kogo właściwie jest ta płyta ? Po zamówieniu – dostałem nr 1. Potem zamówiłem nr 2 – nie dostałem więc ponowiłem zamówienie – i nadal nic. Ani płyty, ani odzewu ze strony iSource. Teraz zamówiłem nr 3 i ciekawe co będzie dalej.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK