iMagazine

Snow Leopard – program „Up-to-Date” po polsku

17/06/2009, 23:07 · · · 8

uptodateApple uruchomiło polska stronę promocji „Up-to-Date” dotyczącej Snow Leoparda.

Możemy przeczytać pełny regulamin oraz szczegóły dotyczące promocji. Myślę, że najważniejszy fragment jest następujący:

Ten program uaktualnień kończy się 26 grudnia 2009 r. Wypełniony formularz zamówienia należy wysłać przed upływem 90 dni od daty zakupu objętego programem komputera lub serwera (o którym mowa w tej ofercie), ale nie później niż 26 grudnia 2009 r. (decyduje data stempla pocztowego).

Przewidywany termin udostępnienia produktu: wrzesień 2009.

W tym wszystkim najbardziej cieszy mnie to, że pierwszy raz jesteśmy postawieni na równi z Europą Zachodnią. Nie ma słowa o tym aby ta promocja dotyczyła innych krajów „nowej Unii Europejskiej”.

Nie znamy jeszcze polskich cen, ale jak tylko dowiemy się to opublikujemy je dla Was na naszej stronie.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Qper napisał(a):

A czy taki system można zainstalowac jako czysta instalacja, czy faktycznie musi być zainstalowany poprzedni system?

Dominik Łada napisał(a):

nie wiem jak to bedzie tym razem, ale mam teoretycznie update Leoparda, a instaluje się na czysto. Moze z updatem Snow Leoparda bedzie tak samo.

Marek Wojtaszek napisał(a):

Sprawa z instalacja wyglada tak:

Podczas instalacji nowego systemu instalator sprawdza, czy na dysku znajduje sie poprzednia wersja Mac OS X. Jezeli jej nie znajdzie, to przerywa dzialanie i wyswietla stosowny komunikat.

Jezeli poprzednia wersja bedzie zainstalowana, to instalator moze wyczyscic dysk kasujac poprzednia wersje (jest to jedna z dostepnych opcji instalacyjnych) i na czystym dysku zainstalowac nowy system.

Dominik Łada napisał(a):

no nie do konca.

wymieniłem dysk na nowy, z reszta opisywalem to w kwietniowym MJ. czyli czysty dysk. wkladam plytę, którą dostalem z moim komputerem jako update z Tigera do Leoparda – i siup instalacja bez problemu poszla.

Marek Wojtaszek napisał(a):

To faktycznie dziwne, bo gdzies czytalem (wtedy, jak zalatwialem dla siebie aktualizacje do Leoparda), ze wymagany jest zainstalowany poprzedni system.

Nie wiem nawet, czy to nie jest gdzies napisane w trakcie instalacji nowego systemu, ale skoro poszlo bez poprzedniego systemu to nalezy sie tylko cieszyc :)

Roberto napisał(a):

a co z upgradem dla ‚starych’ użytkowników Leo (za te 29$)? nic aktualnie nie wiadomo?

Tomasz napisał(a):

Rozmawiałem z Cortlandem i iSpotem – o niczym takim nie słyszeli – czyli Polska znowu krajem III świata, albo nie „słyszeli” żeby więcej zarobić

Piotr Chyliński napisał(a):

Ad Marek: na przykładzie ostatniego programu UTD z 10.4 do 10.5, taka płyta nie różni się niczym od standardowej wersji poza nadrukiem.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK