iMagazine

Aktualizacja Safari 4 oraz Bluetooth

18/06/2009, 00:16 · · · 2

software-updateW systemowych Uaktualnieniach pojawiła się nowa wersja Safari oznaczona numerem 4.0.1. Zajmuje ona 43,8MB.

To uaktualnienie rozwiązuje problemy wynikające z niezgodności Safari 4.0 i niektórych funkcji iPhoto ’09, w tym funkcji rozpoznawania twarzy i publikowania w Facebook.

Jednocześnie na stronie Supportu Apple pojawiło się uaktualnienie firmwaru Bluetooth. Bluetooth Firmware Update 2.0 ma 1,78MB i poprawia współpracę z myszami klawiaturami bezprzewodowymi Apple. To uaktualnienie dotyczy wszystkich maszyn Apple z chipsetem Broadcom.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Max napisał(a):

Ciesze się z aktualizacji bluetooth bo muszę powiedzieć, że ostatnio miałem dwa razy problem z Apple Wireless Keyboard Alu ;)

alchemic napisał(a):

Ufffff

Nareszcie cPanel działa poprawnie, wcześniej upload plików przez www był niemożliwy. No i może zniknie problem z zawieszaniem się, a dokładniej z tym że przeglądarka nic nie wyświetla…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK