iMagazine

Aktualizacja Safari 4 oraz Bluetooth

18/06/2009, 00:16 · · · 2

software-updateW systemowych Uaktualnieniach pojawiła się nowa wersja Safari oznaczona numerem 4.0.1. Zajmuje ona 43,8MB.

To uaktualnienie rozwiązuje problemy wynikające z niezgodności Safari 4.0 i niektórych funkcji iPhoto ’09, w tym funkcji rozpoznawania twarzy i publikowania w Facebook.

Jednocześnie na stronie Supportu Apple pojawiło się uaktualnienie firmwaru Bluetooth. Bluetooth Firmware Update 2.0 ma 1,78MB i poprawia współpracę z myszami klawiaturami bezprzewodowymi Apple. To uaktualnienie dotyczy wszystkich maszyn Apple z chipsetem Broadcom.

2

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
alchemicMax Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Max
Gość
Max

Ciesze się z aktualizacji bluetooth bo muszę powiedzieć, że ostatnio miałem dwa razy problem z Apple Wireless Keyboard Alu ;)

alchemic
Gość

Ufffff

Nareszcie cPanel działa poprawnie, wcześniej upload plików przez www był niemożliwy. No i może zniknie problem z zawieszaniem się, a dokładniej z tym że przeglądarka nic nie wyświetla…