iMagazine

Impreza Digital Lifestyle już jutro

22/06/2009, 08:56 · · · 1

digital_lifestyle_baner

Już jutro, 23.06.2009, odbędzie się największa w Polsce impreza poświęcona komputerom Apple – Digital Lifestyle.

Uczestnictwo w imprezie jest darmowe, potrzeba się tylko wcześniej zarejestrować. Bezpośredni link do rejestracji na imprezie Digital Lifestyle.

Magazyn Moje Jabłuszko będzie oczywiście obecny na imprezie. Będziemy mieli swoje stoisko, na którym zaprezentujemy Wam m.in. książki, których wydaniu patronujemy – „iWoz” oraz „Inaczej niż w raju„, będzie można zobaczyć jak wyglądają wydrukowane poprzez naszą stronę fotoalbumy i kalendarze z iPhoto i Aperute. Oczywiście będziecie mogli na żywo porozmawiać z dużą częścią redakcji – szykuje się silna grupa. Tak jak na poprzedniej imprezie, także i tym razem planujemy w trakcie przerwy lunchowej przeprowadzić konkurs z nagrodami na naszym stoisku. Także serdecznie zapraszamy.

A tak wyglądały zeszłoroczne imprezy – poniżej relacje wideo z Pro Series oraz Warsztatów Cyfrowej Kreacji:


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

No, no, zapowiada się ciekawie. A będą koszulki?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK