iMagazine

Po imprezie Digital Lifestyle

23/06/2009, 20:39 · · · 4

digital_lifestyle_banerJuż po imprezie. Opadają emocje. Było na prawdę ciekawie. Zapis z całego dnia możecie prześledzić w poście dotyczącym relacji na żywo.

W tym miejscu ograniczę się do krótkiego podsumowania tego co się działo na naszym stoisku, oraz przede wszystkim złożę podziękowania dla firmy iSource za umożliwienie nam wzięcia udziału jako wystawcy w swojej imprezie.

Po raz kolejny mogliśmy spotkać się na żywo z naszymi czytelnikami. Grupa redakcyjna była bardzo duża. Dziękuję całej ekipie, która się stawiła – Piotrowi Chylińskiemu, Norbertowi Cała, Pawłowi Piotrowskiemu, Jarkowi Linderowi, Krzysztofowi Młynarskiemu, Bartkowi Pilarczykowi, Mateuszowi Suskiemu oraz Pawłowi Jońcy.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy nasz magazyn, ale też przede wszystkim dwie ostatnio wydane książki – „iWoz” oraz „Inaczej niż w raju„, które wzbudziły bardzo duże zainteresowanie uczestników.

W trakcie długiej przerwy lunchowej, zorganizowaliśmy dla uczestników mały konkurs z nagrodami. Niestety formuła konkursu została w ostatnim momencie kompletnie wywrócona do góry nogami. Niespodziewanie z 3 nagród, które mieliśmy przygotowane, ich liczba wzrosła do 10 ku uciesze uczestników. Tuż przed losowaniem firma iSource dodała kolejne nagrody. Dzięki temu mieliśmy do rozlosowania książki „iWoz”, „Inaczej niż w raju”, polskie słowniki do Microsoft Office 2008 oraz zestawy gier Mac Game Pack.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom za odwiedzenie naszego stoiska.

W najbliższym czasie, mam nadzieję, że nawet już jutro, na naszej stronie opublikujemy relację wideo z dzisiejszej imprezy. Już dziś zapraszamy.

4

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Paweł JońcaKrzysztof Maj Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof Maj
Gość

Dzięki wielkie. Było super, chociaż szkoda, że nie było łatwego dostępu do Internetu! No, ale rozumię, że Polska to nie USA i do broadbandu to nam jeszcze daleko.

Krzysztof Maj
Gość

…w oczekiwaniu na fotki ;-)

Paweł Jońca
Gość
Paweł Jońca

…i video!

Krzysztof Maj
Gość

Racja Paweł, racja ;-)