iMagazine

iPhone OS 3.0 nie jedno ma imię

24/06/2009, 12:43 · · · 2

zestawienieiPhone30Kilka dni temu światło dzienne ujrzał system iPhone OS 3.0. Apple udostępniło go bezpłatnie dla użytkowników wszystkich trzech modeli iPhone’a.

To bardzo ładnie ze strony firmy, że nie zapomina o swoich stałych klientach. Nowy system w telefonie na pewno podniesie jego funkcjonalność.

Niestety nie jest tak różowo, bowiem nie wszystkie nowości trafią do wszystkich modeli. Apple opublikowało tabelę kompatybilności nowych funkcji z której jasno wynika, że najbardziej okrojona jest wersja systemu dla iPhone pierwszej generacji.

Przyjrzyjcie się sami tabelce i zdecydujcie czy potrzebujecie nowego modelu telefonu czy może wystarczy Wam sam upgrade systemu.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Max napisał(a):

Zupełnie nie jest mi potrzebny 3GS, czekam na następnego iPhona ale tym razem nowego a nie odświeżonego ;)

Marucins napisał(a):

Nagrywać filmy mój 3G potrafi. Została reszta – KOMPAS – MEGA LOL, Kontrola głosowa – dla innych czemu nie dla mnie ODPADA, Nike :)…

ehh Szkoda słów w tym roku jeśli chodzi o telefon Apple zagrał na naiwności.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK