iMagazine

Weekend otwarcia wg. Apple

24/06/2009, 12:20 · · · 5

iphone_cards_2iPhone 3GS jest wyjątkowo podobny do iPhone 3G, nie zaszkodziło to jednak sprzedaży tego modelu. Jak informuje Apple, w weekend otwarcia czyli od 19 (piątek) czerwca do 21 (niedziela) sprzedało się milion !!! sztuk nowego modelu. Sprzedaż naprawdę gigantyczna biorąc pod uwagę, że sprzedaż jest prowadzona tylko w 8 krajach. W tej samej informacji prasowej możemy przeczytać, że system iPhone OS 3.0 który miał swoją premierę swa dni przed iPhone 3GS, został w ciągu pierwszych 5 dni pobrany 6 milionów razy.
Przyznacie, że liczby imponujące.
Na razie nie znamy oficjalnej daty premiery w Polsce, ani nawet operatorów którzy będą go sprzedawali. Wiemy jedynie, że będzie to lipiec oraz, że Era i Orange prowadzą z Apple rozmowy.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

No to niech zacna Era i Orange prowadzą te rozmowy, bo jak na razie to nie chcą się przyznać, że będzie iPhone 3GS.

Norbert Cała napisał(a):

Era odpowiedziała oficjalnie, że go chcą mieć u Siebie :)

Krzysztof Maj napisał(a):

A gdzie jest to oficjalnie?

Daniel napisał(a):

Coś strasznie długo rozmawiają. W 8 krajach poszło już milion sztuk a u nas nadal nie do dostania, no chyba, że kogoś stać na wersję za 4k PLN z allegro ;>

Norbert Cała napisał(a):

Daniel: Przecież już na WWDC było wiadomo, że będzie u Nas w lipcu. To wymóg Apple. Co by nie mówić nie jesteśmy takim rynkiem jak USA czy choćby UK

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK