iMagazine

Co w tej chwili testujemy

27/08/2009, 18:28 · · · 6

W tej chwili w naszej redakcji w testach znajdują się następujące, nowe produkty:

– najnowsze rewizje Macbook Pro 13″, 15″ i 17″

– najnowszy Macbook Air (MC233PL/A)

– Time Capsule 2TB

– tablet Wacom Intuos 4 A5

– głośniki Logitech Pure-Fi

– głośniki JBL Duet

– Belkin TuneBase FM with Hands Free

– głośnik Memorex miniMove

– Final Cut Studio

– Logic Studio

A już od jutra będzie z nami też Snow Leopard.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie ww produktów to podsyłajcie. Postaramy się na nie odpowiedzieć w naszych recenzjach. Pierwsze recenzje już we wrześniowym numerze magazynu Moje Jabłuszko

6

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Piotr ChylińskiDawidDominik ŁadaJacek A. RochackiTomek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Jestem ciekaw, co do funkcjonowania kombinowanego wejścia/wyjścia audio w MacBook Pro 13″. W tej chwili jest jeszcze dostępny poprzednik, czyli aluminiowy MacBook 13″, który ma oddzielne wejście i wyjście audio (dla mnie to ważny punkt wyposażenia).
Z tego co rozumiem, w nowszym MacBook Pro 13″ nie da się jednocześnie podłączyć wejścia i wyjścia (np.) do wzmacniacza stereo (nie mówię o zewnętrznych kartach dźwiękowych firewire).

Jacek A. Rochacki
Gość
Jacek A. Rochacki

– interesowałaby mnie kompatybilność FW 800 ze „starym” FW 400 – także z PB PPC, Ciekawe byłoby przetestować połączenie tak za pomocą samych kabli jak i przy zastosowaniu adaptera plus kabel.

Dawid
Gość
Dawid

Memorex miniMove też już testowałem, ciekawi mnie jednak, jak wypadną JBL DUET.

Jacek A. Rochacki
Gość
Jacek A. Rochacki

przepraszam że nie doprecyzowałem pytania; to że, generalnie rzecz biorąc działa – wiadomo, ale „diabeł siedzi w szczegółach”, i może byłoby interesujące zestawienie listy kilku czy kilkunastu ważnych (choć może nie dla wszystkich) zastowań i ich sprawdzenie, – na przykład: czy i jak zadziała Migration Assistance przy maszynkach połączonych FW 800-FW 400, czy i jak zadziała tworzenie bootowalnej kompii na dysku zewnętrznym przyłączonym FW przy zastosowaniu aplikacji Carbon Copy Cloner. I to w wariantach: Intelomac – Intelomac, Inelomac – PPC, dyski zewnętrzne: ATA z SATA (może się okazać przy takim sprawdzaniu, że nie wszystkie obudowy umożliwią połącznie), etc.

Piotr Chyliński
Użytkownik

Ad Jacek A. Rochacki: To, co proponujesz, zaczyna być tematem na zupełnie oddzielny test laboratoryjny, nie tyle samego Macbooka ile kabli, przejściówek i obudów FireWire. Temat wart zastanowienia, ale raczej nie przy okazji opisu komputerów.