iMagazine

iSpot Promenada – otwarcie 1 września

27/08/2009, 17:09 · · · 2

promenada

Warszawa od 1 września będzie miała kolejny, piąty już sklep iSpot. Będzie to pierwszy sklep po prawej, praskiej, stronie Wisły. iSpot otwiera się w galerii handlowej Promenada.

Z tego co udało nam się dowiedzieć, nowy iSpot będzie miał też zupełnie inna formę od pozostałych sklepów – będzie wyspą w holu głównym galerii.

W dniu otwarcia przewidziane są specjalne oferty, zniżki i promocje.

kioskiSpot


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

b4it napisał(a):

Świetnie!!! W końcu jakiś iSpot blisko mnie. :)

koza napisał(a):

Też mi iSpot …… zwykłe stoisko na Hallu pewnie do naganiania klientów i do wyzysku młodych ludzi jako pracowników. Ot stoisko jak takie z rurkami z bitą śmietaną

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK