Mastodon

Snow Leopard w pudełkach to 10A432

9
Dodane: 15 lat temu

10a432

Dostaliśmy nieoficjalne potwierdzenie z zaufanego źródła, że wersja pudełkowa najnowszego systemu MacOS X 10.6 Snow Leopard jest to tą samą wersją określaną jako “Golden Master”, czyli ta, która była ostatnią “betą” wysłaną do developerów.

A oto pierwsze zdjęcia Snow Leoparda. Na zdjęciach widać, iż pudełko jest małe, zbliżone rozmiarem do pudełka od MobileMe.

snow1

snow2

snow3

snow4

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 9

A ja sobie chyba będę musiał poczekać :(. Nie dość, że mam daleko do najbliższego iSpotu (nie lubię kupować przez sieć, co własnoręcznie to własnoręcznie) to jeszcze mam 10.4, a z braku nadmiaru środków wolałbym żeby pogłoska o możliwości instalacji wersji za 129zł na 10.4 okazała się 100% prawdziwa.

@ fan: a te zdjecia pokazuja jakies inne pudelko czy myapple poczulo koniecznosc nachalnej reklamy na moim jabluszku? ciekaw jestem tego wszelkiego info – to specyfikacja hakintosha dzialajacego ze snow leo???

Apple sobie wymyśliło, że skoro “uciekłeś” od płacenia za Leo to będziesz musiał teraz. Z drugiej strony za 700 zł dostajesz iLife i iWork, a system za darmo lub – inna kalkulacja – płacisz mniej niż za Leo i upgrade do Snow (595+129 zł) i dostajesz iLife/iWork free. Tak, czy inaczej NIE JEST źle… ;-)

Ad Szymek: Chociaż część Twoich pytań wydaje się być uzasadniona, nie widzę powodu do zgryźliwości. Jeżeli właściciel firmy MyApple wyrazi chęć reklamowania się na łamach Mojego Jabłuszka lub na tej stronie WWW, nie widzę ku temu żadnych przeciwwskazań. To w końcu firma taka jak każda inna.