iMagazine

Snow Leopard w pudełkach to 10A432

27/08/2009, 18:11 · · · 9

10a432

Dostaliśmy nieoficjalne potwierdzenie z zaufanego źródła, że wersja pudełkowa najnowszego systemu MacOS X 10.6 Snow Leopard jest to tą samą wersją określaną jako „Golden Master”, czyli ta, która była ostatnią „betą” wysłaną do developerów.

A oto pierwsze zdjęcia Snow Leoparda. Na zdjęciach widać, iż pudełko jest małe, zbliżone rozmiarem do pudełka od MobileMe.

snow1

snow2

snow3

snow4


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

macnow napisał(a):

Nie mogło być innaczej, jak w tak krótkim czasie wyprodukować tyle milionów CD, zapakować x wersji językowych i rozdystrybuować ;)

Marek Wojtaszek napisał(a):

Juz nie moge sie doczekac jutra, jak sam stojac na parkingu przed sklepem bede dumnie dzierzyl takie samo pudelko!

xchomik napisał(a):

A ja sobie chyba będę musiał poczekać :(. Nie dość, że mam daleko do najbliższego iSpotu (nie lubię kupować przez sieć, co własnoręcznie to własnoręcznie) to jeszcze mam 10.4, a z braku nadmiaru środków wolałbym żeby pogłoska o możliwości instalacji wersji za 129zł na 10.4 okazała się 100% prawdziwa.

fan napisał(a):

Dokaldne zdjecia pudelek i wszelkie info juz jest na myapple jakby co…

Szymek napisał(a):

@ fan: a te zdjecia pokazuja jakies inne pudelko czy myapple poczulo koniecznosc nachalnej reklamy na moim jabluszku? ciekaw jestem tego wszelkiego info – to specyfikacja hakintosha dzialajacego ze snow leo???

Rudhy napisał(a):

@xchomik: nawet jeśli będzie prawdziwa to co z tego, jak to niezgodne z licencją? Równie dobrze możesz już dziś sobie torrenta ściągnąć…

grafmarr napisał(a):

@xchomik: Jest prawdziwa, ale tak jak napisał @Rudhy jest niezgodna z licencją.

Rudhy napisał(a):

Apple sobie wymyśliło, że skoro „uciekłeś” od płacenia za Leo to będziesz musiał teraz. Z drugiej strony za 700 zł dostajesz iLife i iWork, a system za darmo lub – inna kalkulacja – płacisz mniej niż za Leo i upgrade do Snow (595+129 zł) i dostajesz iLife/iWork free. Tak, czy inaczej NIE JEST źle… ;-)

Piotr Chyliński napisał(a):

Ad Szymek: Chociaż część Twoich pytań wydaje się być uzasadniona, nie widzę powodu do zgryźliwości. Jeżeli właściciel firmy MyApple wyrazi chęć reklamowania się na łamach Mojego Jabłuszka lub na tej stronie WWW, nie widzę ku temu żadnych przeciwwskazań. To w końcu firma taka jak każda inna.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK