iMagazine

Sprzedaż Snow Leoparda ruszyła wcześniej

28/08/2009, 15:16 · · · 6

SL-prem1

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom sprzedaż najnowszego systemu Apple – 10.6 Snow Leopard – ruszyła wcześniej. Pierwotnie informacje, które do nas dotarły mówiły o początku sprzedaży ustalonym na godzinę 18:30. Byliśmy w jednym z salonów firmy iSpot i dowiedzieliśmy się, iż nowy system można kupić już od rana.

Z informacji, które uzyskaliśmy w salonie, zainteresowanie jest dosyć duże i pudełka ze Snow Leopardem dosyć szybko schodzą. Także, kto chce szybko mieć najnowszy system niech się lepiej pospieszy, bo w weekend może go w sklepach zabraknąć.

Pierwszą dostawę pudełek ze Snow Leopardem dostały APRy (Apple Premium Reseller). Snowa bez problemu powinniście dostać w iSpotach, Cortlandzie, USE oraz w MediaMarkt i Saturnie. U pozostałych resellerów sprzedaż powinna zacząć się w poniedziałek.

SL-prem2


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

grafmarr napisał(a):

Zamówiłem dzisiaj rano w Cortlandzie. O 13:05 zadzwoniłem, żeby zapytać kiedy mogę się spodziewać dostarczenia. Odpowiedź brzmiała “W tej chwili wszystko zostało sprzedane, zamówienie będzie realizowane po następnej dostawie od dystrybutora, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, ale dokładnie nie wiadomo kiedy.”
Czyli nic nie wyszło z szybkiego zakupu…

Jarek napisał(a):

Snow Leopard to po polsku śnieżna pantera lub irbis, więc lepiej napisać „Irbisa”.

Kamil napisał(a):

Z tego co wiem to w Tachobis maja troche , bo jak dzowonilem zeby zamowic, mowili ze maja ich pod dostatkiem . Wpisalem sie na liste i w poniedzialek sprawdze ile ten snow jest warty!

mm napisał(a):

szkode ze family pack’ów nie było dzis :(
czy komuś udało się dostać family pack??

Michał napisał(a):

W iSpocie na Bielanach (Wrocław) nie było setów (SL + iLife’09 + iWork’09)…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK