iMagazine

Biznes to Rozmowy – fotorelacja

09/10/2009, 14:45 · · · 3

biznestorozmowy

Wczoraj, 8 października 2009r.,  odbył się kongres Netii „Biznes to Rozmowy„.

Nasza redakcja była silnie reprezentowana na imprezie, byliśmy w siódemkę – Piotr Chyliński, Norbert Cała, Przemek Marczyński, Krzysiek Młynarski, Przemek Pająk, Krystian Kozerawski oraz ja.

Relacją na żywo zajęli się Przemek Pająk, Krystian Kozerawski oraz Krzysiek Młynarski, którzy na blipie oraz Twitterze publikowali informacje.

Wstępne relacje możecie przeczytać na blogach Przemka Pająka oraz Krystiana Kozerawskiego. Większą relację oczywiście zobaczycie w zbliżającym się wydaniu magazynu Moje Jabłuszko.

Zapraszam zo obejrzenia kilku zdjęć.

Patronem medialnym kongresu była redakcja „Mojego Jabłuszka”.

BTR-big1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Krzysztof Maj napisał(a):

Cześć,
byłem, było fajnie, ale następnym razem organizatorzy muszą coś zrobić z takim tłumem ludzi, bo było ciasno i gorąco. Woz nie powiedział niczego aż tak szczególnego, ale miło było go zobaczyć na żywo!

Mi osobiście najbardziej przypadła prezentacja Josep’a Valora na temat rynku muzycznego i Internetu. Niesamowity człowiek i bardzo ciekawe spostrzeżenia!

Do następnego – w ankiecie napisałem, że następnym razem to mogliby zaprosić Guya Kawasaki!

Dominik Łada napisał(a):

@Krzysztof – bylo ponad 1200 osób i z tego powodu był zamęt. Organizatorzy pierwotnie zakładali, że będzie 800 osób, dlatego taka ilość ich zaskoczyła.

Gorąco było, to fakt. Rozmawiałem z organizatorami w tej sprawie i niestety nie mogli nic z tym zrobić, bo spowodowane to było oświetleniem telewizyjnym, które było zainstalowane w każdej z sal. Klimatyzacja kinowa nie wyrabiała z chłodzeniem, bo nie jest dostosowana do takiej pracy.

Kawasaki – good point!

Damian Gan napisał(a):

hey,
również byłem i jestem bardzo zadowolony:D
wysłuchałem „wykładów” przeprowadzonych w bardzo profesjonalny sposób, bardzo ciekawe spostrzeżenia i ujęcia tematów…niektóre wystąpienia mogłyby być trochę dłuższe…
gorąco było niesamowicie, nie da się tego ukryć choć w sali nr 2 było czuć chłodny powiew czego nie mogę powiedzieć o innych salach.

ja zaproponowałem twórce Skype hehe

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK