iMagazine

Program „Up-to-date” – przesyłka dotarła

14/10/2009, 18:27 · · · 8

uptodateSnowLeopardDL

Jaka niespodzianka w dniu imienin – dotarła dziś do mnie przesyłka z Apple ze Snow Leopardem. Jest to przesyłka w ramach programu „Up-to-date„.

Formularz wypełniłem 25 sierpnia, premiera Snow Leoparda miała miesce 28 sierpnia, a przesyłka dotarła dopiero dziś – po 47 dniach od premiery.

Smaczku dodaje fakt, iż popełniłem błąd w formularzu i zaznaczyłem przez przypadek „Snow Leopard Server”, a mimo to dostałem wersję zwykłą.

Snow Leopard doszedł zwykłym listem z Wielkiej Brytanii. W kopercie była płyta w kopercie oraz dwie ulotki – licencja oraz informacja o instalacji po polsku.

Przypomnijmy, że program „Up-to-date” trwa do 26 grudnia 2009 r.

Dajcie znać czy do Was też już dotarły paczki ze Snow Leopardem i ile to zajęło.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Michał napisał(a):

A ja też wypełniłem 25 a dostałem SL po niecałym tygodniu :)

Łukasz napisał(a):

Wszystkiego najlepszego ;)

zylu napisał(a):

Do mnie szlo niecale dwa tygodnie od wyslania zgloszenia.

Maćkofff napisał(a):

Wysłałem papiery 2 września i dostałem pod koniec września także u mnie to krócej trwało. Zauwazyliscie ze te płyty z programu up-to-date maja napisane „upgrade DVD” a te rzekome upgrade’y za 129zl – „install DVD”?

w00cash napisał(a):

Ja mieszkam w Londynie. Paczkę podobno wysłano 30 września, czekam do dziś, ale to raczej przez strajiki poczty.

Remik_K napisał(a):

Mieszkam w Niemczech i 12.09 kupilem MB PRo a 19.09 byla paczka u mnie.

madera napisał(a):

Fajnie Wam !
Ja kupiłem swego Maca 5.10.2009 i wysłałem wszystko zgodnie z przepisem na stronie up-to-date i … dostałem odpowiedź, że niestety data nie mieści się w tym progranie (pewnie odczytali 5 maja 2009) :(( Nie ma to jak różne formaty dat !!! Ale będę apelował ;)

madera napisał(a):

Uppss !!! Chodziło oczywiście o 10 maja 2009 ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK