Mastodon

Tanie Macbooki dla studentów

4
Dodane: 14 lat temu

macbook_miesiac

Jeśli jesteście studentami, uczniami lub np. pracujecie na uczelniach w szkołach itp. to jest w tej chwili dla Was bardzo dobra oferta na zakup białych Macbooków model MC240PL/A. Szczegółowa lista osób upoważnionych do zakupów przy wykorzystaniu zniżek edukacyjnych znajduje sie TUTAJ.

3239PLN wydaje się ciekawą propozycją, biorąc pod uwagę, że kupujemy komputer nieco szybszy od Mac mini w porównywalnej cenie i do tego przenośny. Promocja trwa do 13 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

Wielkie wietrzenie magazynów przed lutową konferencją w przyszłym roku? Mile widziany – jeśli o mnie chodzi – byłoby przywrócenie w ofercie ekranów matowych dla 13-calowych maków (no chyba, że można je opcjonalnie zamawiać, ale o tym się nie pisze?) + napęd bluray, ale to z racji pojemnych nośników…

Chcę w końcu nabyć pierwszego maka, ale nie wiem właśnie czy w lutym nie zaprezentują czegoś nowego?

@wussup? – znając życie zawsze są jakieś nowości czasem w lutym, czasem wczesniej a czesem pozniej, i człowiek decydując się na czekanie może to robić w nieskończoność. Znam te dylematy ze świata foto i te wieczne oczekiwanie. Jeśli chodzi o mat dla 13″ to jest jakaś firma która to robi we własnym zakresie wypełniając lukę w Apple – pogooglaj to napewno znajdziesz, niestety nie pamiętam w tej chwili kto to. A bluray? krążą plotki że na dniach iMaki mają go mieć…zobaczymy

Nie, w nieskonczoność czekać mógłbym ze wszystkim. Sęk w tym, że niebawem wypadałoby mi zmienić sprzęt komputerowy i zaczynam się rozglądać to tu, to tam. Kilkanaście lat wyglądania do internetu przez ‘okienka’ trochę się opatrzyło i zerkam na maki. Ten temat jest mi zupełnie obcy (a nawet i znajomym; wszyscy na windowsach), więc się dowiaduję i widząc informację nt. kolejnej konferencji (chyba zawsze są dwie w roku?), zapytałem czy coś nowego się może pojawić, bo na razie w ofercie widzę dwa maki (białe i aluminionwe) i żadnej wiedzy na temat częstotliwości wprowadzania nowych na rynek :)

Słowem – jestem zielony niczym jabłuszko :D.

Konferencji jest wiecej niż dwie w roku. kiedyś było tak, ze były tylko dwie, teraz jest ich wiecej. Praktycznie co nowy produkt, to jest jakaś prezentacja, a niektóre produkty wchodzą bez prezentacji po cichutku pojawiają się po prostu na stronie Apple-zazwyczaj gdy są to zwykle upgrady.