iMagazine

Nowości Apple – Magic Mouse

20/10/2009, 19:00 · · · 4

MAgic MouseApple w Magic Mouse po raz pierwszy na świecie zastosowało technologię Multi-Touch. Obudowa myszki zachowuje się dokładnie tak samo jak ekran iPhone’a lub touchpadu w najnowszych MacBookach. Dzięki temu możemy np. w dowolny sposób przesuwać gestami obraz na ekranie.

Cała powierzchnia myszki jest czuła na dotyk i może być używana do sterowania kursorem.

Myszka komunikuje się z komputerem poprzez technologię Bluetooth, a czytnik powierzchni wyposażony jest w sensor laserowy.

Amerykańska cena myszki to 69$, polska cena powinna być znana niebawem, a sama myszka powinna pojawić się w polskich sklepach już na początku przyszłego tygodnia.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

wygląda super, ale już wiem czego będzie mi bardzo brakowało w niej – możliwości wywołania expose i dashboard. Jestem do tego bardzo przyzwyczajony w starej might mouse.

tomek napisał(a):

jeśli chodzi o pierwsze zdanie: „Apple w Magic Mouse po raz pierwszy na świecie zastosowało technologię Multi-Touch.”

to mówiąc językiem polityki: rozmija się Pan z prawdą.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK