iMagazine

Magic Mouse wrażenia na żywo

23/10/2009, 14:22 · · · 7

Mieliśmy możliwość przez chwilę pobawić się najnowszą myszką Apple Magic Mouse.

Wrażenie jest bardzo dobre. Myszką choć ma dziwny kształt jest wygodna. Logo Apple ułatwia zlokalizowanie góry i dołu urządzenia. Myszką jest odpowiednio ciężka. Reaguje bez opóźnień i jest bardzo szybka, szybsza niż jej poprzedniczka. Co ciekawe CAŁA powierzchnia jest gładzikiem, a nie tylko górny fragment- można w dowolnym miejscu klikać czy stosować gesty.

Niebawem przedstawimy szerszy test jak tylko myszką trafi do naszej redakcji, a tymczasem poniżej znajdziecie parę zdjęć zrobionych na żywo oraz krótki film pokazujacy obsługę gestów.

Przy okazji – jeśli ktoś chce zobaczyć najnowszego iMaka 21,5″ wraz z Magic Mouse, to wpadnijcie np. do iSpot Arkadia w Warszawie. Podobno jeszcze dzis wieczorem ma być do obejrzenia model 27″. Najnowsze iMaki dostępne są już w APRach (Apple Premium Reseller – iSpot, Cortland, USE).

7

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KubaMatthipertrackerDominik Ładamm Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pcheła
Gość
Pcheła

A wiadomo kiedy będzie dostępna Magic Mouse w sprzedaży detalicznej?

mm
Gość
mm

awesome, wlasnie na takiego news’a czekalem jak zobaczylem ze jest nowa wiadomosc na MJ :)
wybiore sie w weekend do iSpot Arkadia to stestuje ją :) pzdr

hipertracker
Gość

Eee tam. Można zamówić MM prosto z amerykańskiego sklepu internetowego Apple’a w USA (dzięki myus.com, wysylaja tez do Polski i jest duuuuzo taniej).

Matt
Gość
Matt

Co oznacza że myszka jest szybsza?

Kuba
Gość
Kuba

Dwa dni temu miałem przyjemność odwiedzić flagowy sklep Apple przy 5th Ave w Nowy Jorku i wątpliwą przyjemność swobodnego używania Magic Mouse. Mówię wątpliwą, bo kształt myszki jest po prostu niewygodny. Jest bardzo niska, i stosunkowo wąska, co wiąże się z dużymi problemami w utrzymaniu jej w ręku. Jest to stosunkowo uciążliwe zwłaszcza w momencie używania gestów 2-palcowych kiedy to najczęściej przesuwałem cała myszkę, a nie wykonywałem gest. Myślę, że jest to tylko kwestia moich dużych dłoni, gdyż większość reakcji jakie zauważyłem była bardzo pozytywna.
W Stanach też jest dostępna tylko z nowymi iMacami i nikt, ze sprzedawców nie miał pewności kiedy będą solo do kupienia. Prosili by pytać w okolicach wtorku-środy.