iMagazine

Wiele okien Inspektora w iWork

02/12/2009, 11:59 · · · 2

inspector_wieleokien

Dla wielu osób pakiet iWork jest podstawowym narzędziem pracy. Do tego grona ja też się zaliczam.

Piszę artykuły w Pages, robię tabele w Numbers, a prezentacje w Keynote.

Praca jest przyjemna i szybka. Wielokrotnie jednak denerwowało mnie to, że funkcje z których najczęściej korzystam są pochowane w różnych zakładkach okna Inspektora, przez co muszę co chwila klikać i przełączać widok. Irytowało mnie to, bo spowalniało moją pracę. Idealnie by było mieć wszystkie funkcje dostępne od razu na ekranie.

Jest na to sposób. Okazuje się, że można otworzyć praktycznie dowolną ilość okien Inspektora. Wystarczy z wciśniętym klawiszem „Alt” kliknąć w kolejną zakładkę, którą chcemy otworzyć. Pojawi się nam wtedy dodatkowe okno Inspektora z otwartą tą zakładką, którą klikaliśmy.

Tip działa w programach z pakietu iWork’09. Bardzo proszę o informację, czy w poprzednich edycjach Inspektor też się tak zachowuje.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

dr_bonzo napisał(a):

„Tip działa w programach z pakietu iWork’09. Bardzo proszę o informację, czy w poprzednich edycjach Inspektor też się tak zachowuje.”

Sprawdzalem w numbers 08 = TAK

Sławek napisał(a):

Pages 08 = TAK

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK