iMagazine

Chrome dla maków – oficjalna beta

08/12/2009, 17:12 · · · 1

103804-google_chrome_mac

Zgodnie z zapowiedziami, że będzie w grudniu, Google opublikował dziś oficjalną betę swojej przeglądarki internetowej Chrome dla maków. Wersja developerska była wprawdzie dostępna już od kilku miesięcy, ale dopiero ta wersja jest na tyle stabilna i dopracowana, aby otrzymać wg Google miano „bety”.

Spodziewano się, iż makowa wersja Chrome będzie dostępna w pełnej wersji jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej prace nad ChromeOS spowodowały, że pełnej wersji będziemy mogli spodziewać się dopiero za kilka miesięcy.

Oficjalna beta przeglądarki Chrome dla maków dostępna jest do ściągnięcia ze strony Google. Paczką ma 18,5MB i wymaga systemu Leopard lub Snow Leopard.

chrome_mac


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Norbert Cała napisał(a):

Używam Chrome od jakiegoś czasu i bardzo Sobie chwalę

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK