Mastodon

Problemy z dostępnością Magic Mouse

13
Dodane: 15 lat temu

MAgic Mouse

Idą święta. Zapewne wielu z Was marzy o tym aby pod choinką znaleźć magiczną mysz od Apple. Niestety okazuje się, że dostanie jej graniczy z cudem. Nie tylko w Polsce, dodam, żeby uspokoić niecierpliwych.

Nasi koledzy z Hardmac.com raportują, że w tej chwili zakup Magic Mouse jest możliwy tylko przez sklep internetowy Apple, ale i tu jest informacja przy zamawianiu, że dostawa może się opóźnić o 7-10 dni. Według ich informacji myszek nie ma nawet w reprezentacyjnych sklepach Apple w Nowym Jorku.

Wg Hardmac.com Apple nie nadąża z produkcją Magic Mouse przez co zapasy magazynowe idą w pierwszej kolejności do zestawów z najnowszymi iMakami. Może to świadczyć o większym niż planowano zainteresowaniu nowymi iMakami.

Z drugiej strony przeprowadziliśmy nasze własne dochodzenie i dotarliśmy do źródeł zbliżonych do fabryki, w której wytwarzane są MM. Wg naszego źródła niestety nie mamy zbyt dobrych wieści. Sytuacja raczej nie poprawi się w przeciągu najbliższych dni, a nawet tygodni.

Jak tylko sytuacja ulegnie zmianie, poinformujemy Was na naszej stronie.

Przypomnijmy – Magic Mouse w Polsce kosztuje 319PLN. Nasza recenzja najnowszej myszki od Apple, znajduje się w ostatnim numerze magazynu Moje Jabłuszko.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 13

Nowe piloty aluminiowe także są niedostępne jeszcze w Polsce. Na swojego czekam od ponad miesiąca i ni widu ni słychu w żadnym sklepie (sprawdzałem cortland, isource, armago i lokalnych dealerów tj. KDS)

No to jak narazie jedyni są chyba :) Ale ciekawe czy naprawdę mają na magazynie czy tylko tak piszą.. Jeszcze nie słyszałem aby ktokolwiek miał tego pilota już w domu i się nim bawił..

Piloty Myszki – ja tu na komputery już 6 tydzień czekam i jak dziś na stronie Apple zobaczyłem że czas z 5-7 days zmienił się na 2 weeks …. to straciłem nadzieję …. a niby już 3 na ponoć ogromnej liście społecznej jestem

Myszka, myszką a co z iMac .i5,i7 można zapomnieć.W iSpotach pracują ludzie wzięci chyba z łapanki bo nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania takie jak kiedy będą?Nie pytam się o inne sprawy związane z komputerami bo gdy raz się spytałem to dostałem taką odpowiedź że nogi mi się ugięły. Niewspomnę już o stronie internetowej,to totalna porażka.

@dario możesz mi wierzyć to nie jest wina ani iSource ani tym bardziej pracownika iSpot …. On ten informacji nie ma więc Ci jej nie poda – jak głupio by to nie wygladało ….. to nie jest ich wina – Oni, tj iSource chętnie zarobią – tyle że nie mają na czym :(

PS. Mnie bardzo zdenerwowała polityka Apple – która pokazała światu coś czego nie są w stanie zagwarantować – taki wirtualny produkt/ty. Nie wiem co to miało na celu oprócz zwiększenia wyceny akcji …. w związku z premierą której tak naprawdę Apple nie jest w stanie zagwarantować …. To chyba pierwszy taki raz w mojej “karierze” z Maczkami. Ludzie czują się zwiedzeni tą niedostępnością tym bardziej że konfiguracja robi się starzeje się na rynku w momencie kiedy jej właściwie nie ma …. Coś tu jest nie tak :(