iMagazine

Zaprojektuj swój własny zestaw Lego

14/12/2009, 13:06 · · · 2

Lego_LDDKultowy producent klocków, firma LEGO, udostępnił m.in. dla nas, macuserów, nową wersję programu do projektowania dowolnych zestawów z dostawą do domu.

LEGO Digital Designer jest programem, dzięki któremu zaprojektujemy praktycznie dowolną budowlę lub pojazd – ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Paczka instalacyjna (tylko dla komputerów z Intelem) ma 44MB i dostępna jest do ściągnięcia na stronie LEGO. Dostępne są też różne tutoriale wideo. Wersja dla PPC, niestety pozbawiona kilku funkcji, znajduje się pod tym linkiem.

Teoretycznie wszystko powinno być ok, bo czytałem w sieci, że użytkownicy mają zainstalowane i im działa. Ja niestety, czego bardzo żałuję, mam komunikat o błędzie i nie mogę LDD uruchomić. Dajcie znać czy Wam udało się zainstalować aplikację i jakie są Wasze wrażenia.

No i oczywiście, czy istnieje możliwość zamówienia własnoręcznie zaprojektowanego zestawu do domu na terenie Polski. Jeśli to działa to byłby to chyba jeden z najciekawszych pomysłów na prezent gwiazdkowy nie tylko dla dzieciaków.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Zierek napisał(a):

U mnie od jakiegoś czasu (prawdopodobnie od przejścia na Snow Leopard) też nie chce się uruchomić. Na Leopardzie ładnie działało.
Modeli nie zamawiałem, więc nie wiem jak to jest z wysyłką do Polski.

Norbert Cała napisał(a):

U mnie też na Snow się nie uruchamia.
Kurcze szkoda już chciałem zbudować iPhone’a i iPoda i zamówić Sobie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK