iMagazine

Pomysł na prezent – kalendarz dla macusera

15/12/2009, 19:19 · · · 9

kalendarz_isource1

Jeśli nadal szukacie pomysłu na prezent dla macusera, może zainteresuje Was kalendarz. I to nie byle jaki kalendarz, bo z zaznaczonymi datami ważnymi dla Apple – jego historii, premier produktów itp. Słowem idealny gadget dla prawdziwego makowego geeka.

Co ważne i gwarantujące jego wyjątkowość, to fakt, że został zaprojektowany przez naszego redakcyjnego kolegę Pejota, czyli Pawła Jońcę.

kalendarz_isource3

(kliknij aby powiększyć)

kalendarz_isource2

(kliknij aby powiększyć)

Kalendarz wydał iSource i jest dostępny do kupienia w limitowanej serii tylko poprzez Allegro.

Cena 24,99PLN. Szczegóły na Allegro.

A my przy okazji przypominamy, że możecie zamówić w prezencie gwiazdkowym przez naszą stronę kalendarze oraz fotoalbumy, które stworzycie w iPhoto lub Aperture.

Nowy, świąteczny numer Mojego Jabłuszka, który mamy nadzieję, będzie inspiracją przy zakupach gwiazdkowych, pojawi się już bardzo niedługo.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

alfagta napisał(a):

Kalendarz jest bardzo ładny. Czemu nie ma dystrybucji poprzez iSpoty? No i najważniejsze. Czy ich pogięło z ceną tej przesyłki. Prawie tyle samo mam płacić za kuriera (który przy tak ”drogocennym” sprzęcie nie jest wymagany)co sam sam kalendarz. Trochę niepoważne.

Rafal napisał(a):

E tam kalendarz, to jest dopiero pomysł na prezent: http://allegro.pl/show_item.php?item=854977450

pemmax napisał(a):

No, no. iSource się postarał nie ma bata. Te święta będą milutkie. To będzie drugi prezent, który wyszedł spod pióra Pawła Jońcy pod choinką. Miód ;-)

alfagta napisał(a):

@Rafal

Hahahah. Dobre:)

Dominik Łada napisał(a):

@alfagta – nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że wszystkie produkty i tak idą kurierem z iSource i pewnie dlatego jest taka cena przesyłki. Wszystkie produkty idą bezpośrednio z magazynu centralnego iSource gdzie raz dziennie przyjeżdża firma kurierska i zabiera wszystko do dalszej logistyki. Pewnie o to chodzi.

Roman napisał(a):

No ładny ładny, ale dlaczego tak mało czytelny?

Strona artystyczna 4+
funkcjonalność 2

(w skali od 1 do 6)

Piotr Chyliński napisał(a):

Ad Roman: Bo kalendarze mogą być użytkowe, ozdobne lub mogą łączyć obie funkcje. Kalendarz Pawła wpisuje się w nurt kalendarzy ozdobnych, w których funkcjonalność jest często ograniczona do minimum, ponieważ jest najmniej istotną cechą. To bardziej obrazy z kalendarium niż właściwe kalendarze.

roman napisał(a):

to taka sztuka dla sztuki ? OK. Tylko dlaczego nazywać „dzieło sztuki” kalendarzem jeśli kalendarium jest najmniej istotną cechą tego dzieła :) Nie żeby coś, całość sprawia fajne wrażenie, ale np. skrót od piątek to w kalenadarzach w języku polskim jest Pt a nie Pi.

Piotr Chyliński napisał(a):

Jako osoba tak drobiazgowa, by wytknąć nieortodoksyjny skrót piątku (nota bene „Pt.”, a nie „Pt”), powinieneś znać słownikową definicję kalendarza. Nie ma w niej nawet słowa o ważności kalendarium względem innych elementów, a warunkiem jest jedynie obecność „spisu dni całego roku z podziałem na tygodnie i miesiące”.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK