Mastodon

Pomysł na prezent – kalendarz dla macusera

9
Dodane: 14 lat temu

kalendarz_isource1

Jeśli nadal szukacie pomysłu na prezent dla macusera, może zainteresuje Was kalendarz. I to nie byle jaki kalendarz, bo z zaznaczonymi datami ważnymi dla Apple – jego historii, premier produktów itp. Słowem idealny gadget dla prawdziwego makowego geeka.

Co ważne i gwarantujące jego wyjątkowość, to fakt, że został zaprojektowany przez naszego redakcyjnego kolegę Pejota, czyli Pawła Jońcę.

kalendarz_isource3

(kliknij aby powiększyć)

kalendarz_isource2

(kliknij aby powiększyć)

Kalendarz wydał iSource i jest dostępny do kupienia w limitowanej serii tylko poprzez Allegro.

Cena 24,99PLN. Szczegóły na Allegro.

A my przy okazji przypominamy, że możecie zamówić w prezencie gwiazdkowym przez naszą stronę kalendarze oraz fotoalbumy, które stworzycie w iPhoto lub Aperture.

Nowy, świąteczny numer Mojego Jabłuszka, który mamy nadzieję, będzie inspiracją przy zakupach gwiazdkowych, pojawi się już bardzo niedługo.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 9

Kalendarz jest bardzo ładny. Czemu nie ma dystrybucji poprzez iSpoty? No i najważniejsze. Czy ich pogięło z ceną tej przesyłki. Prawie tyle samo mam płacić za kuriera (który przy tak ”drogocennym” sprzęcie nie jest wymagany)co sam sam kalendarz. Trochę niepoważne.

@alfagta – nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że wszystkie produkty i tak idą kurierem z iSource i pewnie dlatego jest taka cena przesyłki. Wszystkie produkty idą bezpośrednio z magazynu centralnego iSource gdzie raz dziennie przyjeżdża firma kurierska i zabiera wszystko do dalszej logistyki. Pewnie o to chodzi.

Ad Roman: Bo kalendarze mogą być użytkowe, ozdobne lub mogą łączyć obie funkcje. Kalendarz Pawła wpisuje się w nurt kalendarzy ozdobnych, w których funkcjonalność jest często ograniczona do minimum, ponieważ jest najmniej istotną cechą. To bardziej obrazy z kalendarium niż właściwe kalendarze.

to taka sztuka dla sztuki ? OK. Tylko dlaczego nazywać “dzieło sztuki” kalendarzem jeśli kalendarium jest najmniej istotną cechą tego dzieła :) Nie żeby coś, całość sprawia fajne wrażenie, ale np. skrót od piątek to w kalenadarzach w języku polskim jest Pt a nie Pi.

Jako osoba tak drobiazgowa, by wytknąć nieortodoksyjny skrót piątku (nota bene „Pt.”, a nie „Pt”), powinieneś znać słownikową definicję kalendarza. Nie ma w niej nawet słowa o ważności kalendarium względem innych elementów, a warunkiem jest jedynie obecność „spisu dni całego roku z podziałem na tygodnie i miesiące”.