iMagazine

Więcej użytkowników iPhone OS niż Windows Mobile

17/12/2009, 19:33 · · · 2

Więcej użytkowników iPhone OS niż Windows Mobile  Na stronie FierceDeveloper pojawił się ciekawy raport pokazując ilości użytkowników poszczególnych platform typu smartphone.  Dane są oparte na miesięcznych ankietach użytkowników i pokazują faktyczną ilość użytkowników danych urządzeń, a nie ich sprzedaż. Po uwagę brany był tylko rynek USA i w Europie może to wyglądać zupełnie inaczej. Jednak widać z nich jednoznacznie, że w znaczący sposób rośnie liczba użytkowników platformy iPhone OS oraz rozwiązań firmy RIM czyli telefonów Blackberry. Październik zaś był pierwszym miesiącem w którym liczba użytkowników systemu Apple przebiła liczbę użytkowników systemu Windows Mobile, która stoi w miejscu. Według firmy comScore która robiła badanie, około 36 milionów Amerykanów używa smartphonów z czego 15 milionów to urządzenia Blackberry, a 9 milionów to iPhony i iPody touch.
Jestem bardzo ciekaw jak wyglądało by to w Europie, prawdopodobnie Symbian zamienił by się miejscami z Blackberry.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Piotr napisał(a):

na iphona jest dostępny darmowy program pokazujący za pomoća GPS czego szukasz np.. nocleg..pizzeria itd..

działa jak strona pkt.pl

na razie ruszaja z wklepywaniem firm… ale d\program jest darmowy w 100%

Polecam :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK