iMagazine

Kamera Flip dostępna w Polsce

20/12/2009, 11:00 · · · 1

fliproz

iSource wprowadził do sprzedaży bardzo fajny gadżet, kolejny pomysł na prezent gwiazdkowy – kamery Flip. Jest to produkt aspirujący do osiągnięcia pozycji iPoda, tylko w sferze wideo. Jak będzie zobaczymy.

Nie są to zwykłe, kolejne kamery, tylko maleńki gadżet nagrywający w jakości HD. Po co nam filmy raczej niskiej jakości z komórki, albo z drugiej strony dosyć spora kamera znanych producentów, jeśli możemy mieć takie maleństwo. Kamery Flip, uważane jako punkt odniesienia przez Steva Jobsa, prezentującego najnowszego iPoda nano z funkcją nagrywania, są dostępne w dwóch wersjach Ultra oraz UltraHD. Różnią się między sobą maksymalną rozdzielczością z jaką mogą nagrywać filmy oraz paroma drobniejszymi szczegółami. Obie mają wbudowane 8GB pamięci wystarczające na nagranie ok 120 minut filmu. Co ciekawe, kamery Flip mają wbudowany program do obróbki filmów, który możemy zainstalować na naszych komputerach zaraz po jej podłączeniu. Podobne rozwiązanie do tego stosowanego przez producentów modemów. Kamery są wielkości małego telefonu komórkowego i występują w 4 kolorach – czarnym, białym, żółtym i różowym.

flipfamily

Więcej na temat kamer Flip przeczytacie na stronie producenta.

Ceny kamet Flip ustalone są na 600PLN (Ultra) oraz 800PLN (UltraHD).


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Łukasz napisał(a):

Miałem w ręku tą kamerkę, filmy nakręcone są w świetnej jakości, cena tez jest ok, moim zdaniem warte zakupu

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK