iMagazine

Prezent gwiazdkowy od Mojego Jabłuszka – papeteria do programi Mail!

21/12/2009, 16:56 · · · 4

papeteria-banner

W związku ze świętami mamy dla Was wszystkich, naszych czytelników, prezent. Są to dwie papeterie świąteczne, które możecie zainstalować w programie Mail i uatrakcyjnić życzenia dla swoich bliskich i przyjaciół.

Do wyboru przekazujemy Wam dwie wersje papeterii – klasyczną, w której można edytować tylko tekst oraz „interaktywną” umożliwiającą wstawienie dowolnego zdjęcia lub grafiki.

Instalacja jest bardzo prosta – wystarczy ściągnąć i rozpakować plik ZIP i kliknąć w pliki. Automatycznie zostaną dodane papeterie do programu Mail. (Uwaga: instalacja papeterii wymaga systemu Mac OS X 10.5 lub nowszego)

O papeteriach piszemy w najnowszym wydaniu Mojego Jabłuszka.

download

Plik ZIP – 431kB

Przy okazji przypominamy, że jutro, czyli 22.12.2009, kończy się konkurs gdzie do wygrania są papeterie świąteczno-noworoczne firmy Equinux.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Piotr napisał(a):

Fajny „gratis” – tylko jak skorzystać z niego w Mail 2.1.3 na Tigerze ?

Piotr napisał(a):

Fajny „gratis” – tylko jak skorzystać z niego w Mail 2.1.3 na Tigerze ? Nie działa „wystarczy kliknąć w pliki”.

Piotr Chyliński napisał(a):

A Mail tigerowy obsługuje w ogóle papeterie? Wprowadzono je w Leopardzie (10.5), więc przykro mi, ale w Tygrysie to nie pójdzie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK