iMagazine

„Być jak Steve Jobs” już w księgarniach

22/01/2010, 16:17 · · · 10

Kahney_BycjakSteveJobs_500pcx

Wydawnictwo Znak wprowadziło do sprzedaż swoją najnowszą pozycję – książkę Leandera Kahneya pod tytułem „Być jak Steve Jobs„. Jest to kolejna publikacja wydana w serii Punkty Przełomowe.

Ciężko uwierzyć, iż jeden człowiek zrewolucjonizował rynek komputerów (dzięki Apple II i Macowi), animowanych filmów (za sprawą Pixara), a także cyfrowej muzyki (z pomocą iPoda i iTunes). Nic dziwnego, że niektórzy czczą go jak boga. Jednak opowieści o jego spektakularnych napadach szału i ogólnym niepoprawnym zachowaniu przeszły już do legendy.

Być jak Steve Jobs burzy otaczający go kult i odsłania tajemnice stojące za jego nieprawdopodobnym sukcesem. Ujawnia prawdziwego Jobsa: nie serce, nie słynny temperament, lecz umysł. Według Leandera Kahneya, który śledzi karierę Jobsa od wczesnych lat dziewięćdziesiątych, jego umysł jest pełen sprzeczności.
Jobs wykorzystał cechy uważane przez niektórych za wady: narcyzm, perfekcjonizm, żądzę władzy absolutnej, aby poprowadzić Apple i Pixar do zwycięstwa w szalenie niekorzystnych realiach. W efekcie stał się miliarderem.

Kahney rozkłada na czynniki pierwsze zasady, którymi kieruje się Jobs, gdy z zabójczą skutecznością wypuszcza nowe produkty, przyciąga fanatycznie oddanych sobie klientów oraz zarządza jedną z najważniejszych marek na świecie.

Być jak Steve Jobs to nowa książka w serii Punkty Przełomowe, w której ukazał się już m.in. bestseller Malcolma Gladwella Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu. W serii będą się ukazywać książki odkrywcze, przełomowe, pokazujące najnowsze osiągnięcia z dziedziny marketingu, nauk społecznych, a także opisujące najbardziej palące zagadnienia otaczającej nas rzeczywistości.

Seria Punkty Przełomowe uczy myśleć inaczej.

Naszą recenzję będziecie mogli przeczytać w lutowym wydaniu magazynu Moje Jabłuszko. W zbliżającym się, styczniowym wydaniu będzie do wygrania kilka egzemplarzy książki. Kolejnych kilka, będzie do wygrania również niedługo na naszej stronie internetowej.

Książka dostępna jest w internecie na stronie wydawnictwa oraz w całym kraju w dobrych księgarniach.

Magazyn Moje Jabłuszko objął swoim patronatem polskie wydanie książki „Być jak Steve Jobs”. Klikając w baner po prawej stronie wyświetlany w rollerze, wszyscy czytelnicy naszego magazynu będą mogli kupić książkę z 30% rabatem. Wystarczy się zarejestrować w księgarni internetowej Znak i w trakcie zakupu, w polu „wpisz kod rabatowy”, wpisać „mojejabluszko„. Polecamy i zapraszamy.

plakat_bycjakstevejobs

10

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


10
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
UnderekdamianPerwol Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Perwol
Gość

Kilka dni temu zamówiłem książkę, dziś do mnie trafiła. Zdążyłem już nieco stron przeczytać i muszę powiedzieć, że jest na prawdę ciekawa

damian
Gość
damian

ja już przeczytałem tydzień temu:D bardzo ciekawa, trochę o marketingu, biznesie, designie i o tym jak Steve stawiał firmę na nogi po swoim powrocie:D

Underek
Gość
Underek

Jeśli ktoś zamawia z dostawą kuriera to taniej wychodzi zamówić na stronie empiku i odebrać w salonie –>http://www.empik.com/byc-jak-steve-jobs-jesli-chodzi-o-pomysly-wszystko-jest-dozwolone-ksiazka,prod34440002,p