iMagazine

Apple wstrzymuje produkcję iMac-ów 27″

01/02/2010, 22:12 · · · 3

new imacZaprzyjaźniony z naszą redakcją serwis www.hardmac.com, informuje o wstrzymaniu przez Apple produkcji komputerów iMac z ekranami 27 cali. Według źródeł do których dotarł serwis Apple zupełnie wstrzymało produkcję tych komputerów w wersjach z procesorami Core i7 oraz i5. Do klientów którzy zamówili takie iMaci w Apple Store została wysłana informacja o niemożliwości realizacji zamówień w terminie. Powodem mają być problemy z wyświetlaniem obrazu. Obraz na tych komputerach potrafi migotać, a niektóre sztuki mają zdecydowane zabarwienie na żółto.
Na naszym rodzimym rynku iMac 27″ jest fizycznie dostępny tylko w wersji z procesorem Core 2 Duo, wersji z wyżej wymienionymi procesorami do tej pory nie dało się kupić, a przypomnę, że od premiery minęło już ponad trzy miesiące.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

metsky napisał(a):

I to jest wbrew pozorom dobra wiadomość, mam nadzieje że tym razem zrobią coś raz a porządnie, widocznie usterka była na tyle poważna że nie dało się jej wyeliminować w toku produkcji i coś trzeba konkretnie przeprojektować, mam nadzieję że wszystko będzie na dobrej drodze bo już się nie mogę doczekać swojej i7…

Norbert Cała napisał(a):

Hmm Ja też nie mogę się doczekać i7. Jeden z moich klientów chce używać go jako komputera przenośnego. Znalazł już walizkę na niego i będzie go używał jako laptopa :)

Gregor napisał(a):

Na naszym rodzimym rynku iMac 27″ jest fizycznie dostępny tylko w wersji z procesorem Core 2 Duo, wersji z wyżej wymienionymi procesorami do tej pory nie dało się kupić, a przypomnę, że od premiery minęło już ponad trzy miesiące. – Nie do końca prawda :) Ja już odsyłałem popsute i7